korfbal.be
Selectie Metropool voor Euregiotornooi Eindhoven
Gepubliceerd: 17/05/2017 - Comite Jeugdkorfbal (JR)
Hieronder de selectie voor het Euregiotornooi te Eindhoven op 25 mei 2017:
 

Selectie Metropool U13 - Euregio 2017.

Dames                                                                 Heren

Kadisha Nevejans AKC/Luma                                Robbe Wouters Kwik
Zoë Vanderveken Meeuwen                                  Rik Van Aelst Boeckenberg
Kia Colin Scaldis                                                  Ernst Davidts AKC/Luma
Janne Loos Voorwaarts                                        Noah Horemans AKC/Luma
Maike De Vylder Kwik                                          Robbe Van den Brande Scaldis
Annelore Hendrickx Voorwaarts                           Lars Wouters Verde
Rinske De Vylder Kwik                                         Liam Van Riel Borgerh/GW

Coach U13 : Joran Struyf

Selectie Metropool U15 - Euregio 2017.   
 
Dames                                                                Heren


Famke Wellens AKC/Luma                                   Kasper Van Tilburgh AKC/Luma
Lotte De Ryck AKC/Luma                                     Seppe Claus Boeckenberg
Maya Van den Brande Scaldis                               Jordy Antes Kwik
Elin Loos Voorwaarts                                           Kian Amorgaste AKC/Luma
Vaya De Boeck AKC/Luma                                    Kyan Van Bouwel AKC/Luma
Nina Ramic AKC/luma                                          Vinnie Verholen AKC/Luma
                                                                           
Xander De Keyser Minerva

Coach U15 : Niels Claeys

Selectie U17 Metropool - Euregio 2017

Dames                                                                 Heren

Brooklyn De Maeyer AKC/Luma                             Demi Huybrechts AKC/Luma
Imke Loos Voorwaarts                                          Yoran Ceulemans Scaldis
Chaya Nevejans AKC/Luma                                   Bjorn Jacobs Scaldis
Lauren Somers Boeckenberg                                 Cedric Schoumacker Kwik
Lynn Van den Brande Scaldis                                 Kilian Ley Kwik
Liesl Callay Scaldis                                               Arnaut Goethals Scaldis
Lara Grasso AKC/Luma                                         Lars Huppertz AKC/Luma

Coach U17 : Luc Coveliers-Van Camp


Sport Vlaanderen Team Belgium Arena Bego NDN Jako Euro Millions Sportbeat Antwerpen Sport Beslist.be Crossroad Consulting TDD Engineering