korfbal.be

Menu - Competitie


Wedstrijden senioren - veld

Selecteer een blok:
Wedstrijden per club:
Je kan maar 1 filter tegelijk toepassen.
Wedstrijden per reeks:

NummerDatumThuisploegBezoekersUitslagScheidsrechterJuryVeld/Sporthal

TOPLEAGUE A

V08000422/10/2017 15:30AKC/Luma ABORGERHOUT/GW A AKC
V080001Kunstgras22/10/2017 15:30BOECKENBERG ASCALDIS A Boeckenberg - Sportcenter
V08000222/10/2017 15:30FLORIANT AVOORWAARTS A Floriant
V080003Kunstgras22/10/2017 15:30SIKOPI AKWIK A Sikopi
PROMOLEAGUE A

V080030Kunstgras22/10/2017 14:00LEUVEN APUTSE A Leuven
V080031Kunstgras22/10/2017 15:30MEEUWEN ACATBA A Meeuwen
V08003322/10/2017 15:30RIVIERA/DEURNE ATEMSE A Riviera
V08003222/10/2017 15:30HOBOKEN/MERCURIUS AMINERVA A Mercurius
HOOFDKLASSE 1 A

V080062Kunstgras22/10/2017 14:00TECHNICO AASKC A Technico
V08006022/10/2017 14:15VERDE AGANDA A Verde
V080061Kunstgras22/10/2017 15:30VOBAKO ANEERLANDIA A Vobako
V080063Kunstgras22/10/2017 15:30SPARTACUS/NDN AAPPELS A Spartacus
HOOFDKLASSE 2 A

V08007121/10/2017 20:30RIJKO AKCOV A Rijko
V08007322/10/2017 14:00JOKI AAGO AALST A Joki
V08007022/10/2017 15:30ATBS AHOEVENEN A ATBS
V08007222/10/2017 15:30BORNEM AKCBJ A Bornem
OVERGANGSKLASSE A A

V08008021/10/2017 15:30THE BLUE GHOSTS ARKC A The Blue Ghosts
V08008321/10/2017 19:00KC LIMES AEKERSE A Limes
V08008222/10/2017 VRIJBOECHOUT/VREMDE A
V08008122/10/2017 14:00KAPELLEN ABLAUW WIT A Kapellen
OVERGANGSKLASSE B A

V08009121/10/2017 17:30RIJKO CTHE VIKINGS A5 -0 FF Rijko
V08009222/10/2017 VRIJO.ANDERLECHT A
V08009322/10/2017 15:30VOSKO ABOUTERSEM A Vosko
TOPLEAGUE B

V08004322/10/2017 14:00AKC/Luma BBORGERHOUT/GW B AKC
V080040Kunstgras22/10/2017 14:00BOECKENBERG BSCALDIS B Boeckenberg - Sportcenter
V08004122/10/2017 14:00FLORIANT BVOORWAARTS B Floriant
V080042Kunstgras22/10/2017 14:00SIKOPI BKWIK B Sikopi
PROMOLEAGUE B

V08005222/10/2017 14:00HOBOKEN/MERCURIUS BMINERVA B Mercurius
V080051Kunstgras22/10/2017 14:00MEEUWEN BCATBA B Meeuwen
V08005322/10/2017 14:00RIVIERA/DEURNE BTEMSE B Riviera
V080050Kunstgras22/10/2017 15:30LEUVEN BPUTSE B Leuven
HOOFDKLASSE 1 B

V080103Kunstgras22/10/2017 14:00SPARTACUS/NDN BAPPELS B Spartacus
V080101Kunstgras22/10/2017 14:00VOBAKO BNEERLANDIA B Vobako
V080102Kunstgras22/10/2017 15:30TECHNICO BASKC B Technico
V08010022/10/2017 15:45VERDE BGANDA B Verde
HOOFDKLASSE 2 B

V08011121/10/2017 19:00RIJKO BKCOV B5 -0 FF Rijko
V08011222/10/2017 VRIJKCBJ B
V08011022/10/2017 14:00ATBS BHOEVENEN B ATBS
V08011322/10/2017 15:30JOKI BAGO AALST B Joki
OVERGANGSKLASSE A B

V08012021/10/2017 13:45THE BLUE GHOSTS BRKC B The Blue Ghosts
V08012321/10/2017 20:30KC LIMES BEKERSE B Limes
V08012222/10/2017 VRIJBOECHOUT/VREMDE B
V08012122/10/2017 15:30KAPELLEN BBLAUW WIT B Kapellen
TOPLEAGUE C

V080132Kunstgras22/10/2017 SIKOPI CVRIJ
V08013022/10/2017 VRIJSCALDIS C
V08013322/10/2017 12:40AKC/Luma CBORGERHOUT/GW C AKC
V08013122/10/2017 12:40FLORIANT CVOORWAARTS C Floriant
PROMOLEAGUE C

V08014222/10/2017 12:40HOBOKEN/MERCURIUS CMINERVA C Mercurius
V080140Kunstgras22/10/2017 12:40LEUVEN CPUTSE C Leuven
V080141Kunstgras22/10/2017 12:40MEEUWEN CCATBA C Meeuwen
V08014322/10/2017 12:40RIVIERA/DEURNE CTEMSE C Riviera
HOOFDKLASSE 1 C

V080153Kunstgras22/10/2017 SPARTACUS/NDN CVRIJ
V080151Kunstgras22/10/2017 VOBAKO CVRIJ
V08015022/10/2017 12:40VERDE CGANDA C Verde
Sport Vlaanderen Team Belgium Arena Bego NDN Jako Euro Millions Sportbeat Antwerpen Sport Beslist.be Crossroad Consulting TDD Engineering