korfbal.be

Menu - Competitie


Wedstrijden senioren - zaal

Selecteer een blok:
Wedstrijden per club:
Je kan maar 1 filter tegelijk toepassen.
Wedstrijden per reeks:

NummerDatumThuisploegBezoekersUitslagScheidsrechterJuryVeld/Sporthal

TOPLEAGUE A

Z05000216/12/2017 19:30FLORIANT AAKC/Luma A24 -20M_LoyensMerelbeke - Ter Wallen
Z05000116/12/2017 20:00VOORWAARTS ARIVIERA/DEURNE A25 -20R_ClaesKontich - De Nachtegaal
Z05000316/12/2017 20:30KWIK ABORGERHOUT/GW A16 -27T_SartiauxMerksem - Kwik Indoor
Z05000417/12/2017 15:45BOECKENBERG ASCALDIS A21 -25R_Van GinkelDeurne - Boeckenberg Sportcenter
PROMOLEAGUE A

Z05001316/12/2017 20:00SIKOPI AMEEUWEN A12 -18P_RischAntwerpen - Linkeroever
Z05001217/12/2017 14:30LEUVEN AVOBAKO A29 -18G_BollaertKessel-Lo - Sportcomplex
Z05001017/12/2017 16:00MINERVA ATEMSE A13 -10J_Van StaeyBerchem - Het Rooi
Z05001117/12/2017 16:00CATBA APUTSE A23 -31M_De RoovereBorgerhout - Plantin Moretus
HOOFDKLASSE 1 A

Z05002316/12/2017 20:45SPARTACUS/NDN AVERDE A22 -33 Merksem - De Rode Loop
Z05002017/12/2017 14:30NEERLANDIA AASKC A15 -20 Gentbrugge - Driebeek
Z05002117/12/2017 15:00HOBOKEN/MERCURIUS ARIJKO A25 -24 Hoboken - Sorghvliedt
Z05002217/12/2017 15:30APPELS AGANDA A23 -24 Dendermonde - Appels
HOOFDKLASSE 2 A

Z05003116/12/2017 19:00AGO AALST ABOECHOUT/VREMDE A13 -11 Moorsel - De Faluintjes
Z05003017/12/2017 KCBJ AVRIJ
Z05003217/12/2017 13:30TECHNICO AHOEVENEN A23 -12 Turnhout - Technico
Z05003317/12/2017 14:00ATBS AKCOV A17 -13 Mortsel - Den Drab
HOOFDKLASSE 3 A

Z05004217/12/2017 12:00EKERSE ABLAUW WIT A11 -23 Ekeren - 't Venneke
Z05004317/12/2017 14:00RKC ABORNEM A19 -12 Retie - Boesdijkhof
Z05004017/12/2017 14:00JOKI AKC LIMES A16 -13 Wiekevorst - De Wimpel
Z05004117/12/2017 14:00KAPELLEN ASPARTA RANST A9 -15 Kapellen - 't Kooike
HOOFDKLASSE 4 A

Z05005117/12/2017 VRIJO.ANDERLECHT A
Z05005217/12/2017 14:00SINT_GILLIS_WAAS AHOEVENEN C5 -0 FF De Klinge - Molenberg
Z05005317/12/2017 14:15THE BLUE GHOSTS ABOUTERSEM A19 -4 Anzegem - Torrebos
Z05005017/12/2017 14:30THE VIKINGS AVOSKO A3 -21 Hamme - Meulenbroek
TOPLEAGUE B

Z05006016/12/2017 18:15VOORWAARTS BRIVIERA/DEURNE B14 -9 Kontich - De Nachtegaal
Z05006216/12/2017 18:30KWIK BBORGERHOUT/GW B21 -22 Merksem - Kwik Indoor
Z05006116/12/2017 21:15FLORIANT BAKC/Luma B15 -22 Merelbeke - Ter Wallen
Z05006317/12/2017 13:45BOECKENBERG BSCALDIS B14 -18 Deurne - Boeckenberg Sportcenter
PROMOLEAGUE B

Z05007316/12/2017 18:15SIKOPI BMEEUWEN B20 -32 Antwerpen - Linkeroever
Z05007017/12/2017 14:05MINERVA BTEMSE B13 -19 Berchem - Het Rooi
Z05007117/12/2017 14:15CATBA BPUTSE B14 -27 Borgerhout - Plantin Moretus
Z05007217/12/2017 16:00LEUVEN BVOBAKO B23 -17 Kessel-Lo - Sportcomplex
HOOFDKLASSE 1 B

Z05008316/12/2017 19:00SPARTACUS/NDN BVERDE B12 -14 Merksem - De Rode Loop
Z05008017/12/2017 16:15NEERLANDIA BASKC B17 -16 Gentbrugge - Driebeek
Z05008117/12/2017 16:45HOBOKEN/MERCURIUS BRIJKO B15 -24 Hoboken - Sorghvliedt
Z05008217/12/2017 17:00APPELS BGANDA B18 -17 Dendermonde - Appels
HOOFDKLASSE 2 B

Z05009116/12/2017 20:45AGO AALST BBOECHOUT/VREMDE B19 -3 Moorsel - De Faluintjes
Z05009017/12/2017 KCBJ BVRIJ
Z05009217/12/2017 15:00TECHNICO BHOEVENEN B5 -11 Turnhout - Technico
Z05009317/12/2017 15:30ATBS BKCOV B15 -15 Mortsel - Den Drab
HOOFDKLASSE 3 B

Z05010117/12/2017 KAPELLEN BVRIJ
Z05010317/12/2017 RKC BVRIJ
Z05010217/12/2017 14:00EKERSE BBLAUW WIT B6 -15 Ekeren - 't Venneke
Z05010017/12/2017 15:30JOKI BKC LIMES B12 -12 Wiekevorst - De Wimpel
TOPLEAGUE C

Z05011116/12/2017 17:45FLORIANT CAKC/Luma C10 -15 Merelbeke - Ter Wallen
Z05011016/12/2017 22:00VOORWAARTS CRIVIERA/DEURNE C19 -2 Kontich - De Nachtegaal
Z05011217/12/2017 VRIJBORGERHOUT/GW C
Z05011317/12/2017 10:45BLAUW WIT 3SCALDIS C21 -11 Deurne - Boeckenberg Sportcenter
PROMOLEAGUE C

Z05012316/12/2017 16:45SIKOPI CMEEUWEN C10 -16 Antwerpen - Linkeroever
Z05012217/12/2017 12:30LEUVEN CVOBAKO C11 -9 Kessel-Lo - Sportcomplex
Z05012017/12/2017 13:00MINERVA CTEMSE C0 -5 FF Berchem - Het Rooi
Z05012117/12/2017 17:30CATBA CPUTSE C8 -18 Borgerhout - Plantin Moretus
HOOFDKLASSE 1C

Z05013316/12/2017 17:30SPARTACUS/NDN CVERDE C11 -3 Merksem - De Rode Loop
Z05013217/12/2017 VRIJGANDA C
Z05013017/12/2017 VRIJASKC C
Z05013117/12/2017 13:15HOBOKEN/MERCURIUS CRIJKO C8 -15 Hoboken - Sorghvliedt
Sport Vlaanderen Team Belgium Arena Bego NDN Jako Euro Millions Sportbeat Antwerpen Sport Beslist.be Crossroad Consulting TDD Engineering