Koninklijke Belgische Korbalbond Koninklijke Belgische Korbalbond KONINKLIJKE BELGISCHE KORFBALBOND Skip Navigation Links

Wedstrijden senioren - veld

30/08/2014
-
31/08/2014
3/09/2014
-
3/09/2014
5/09/2014
-
7/09/2014
12/09/2014
-
14/09/2014
19/09/2014
-
21/09/2014
26/09/2014
-
28/09/2014
3/10/2014
-
5/10/2014
8/10/2014
-
12/10/2014
17/10/2014
-
19/10/2014
24/10/2014
-
26/10/2014
31/10/2014
-
2/11/2014
7/11/2014
-
9/11/2014
27/02/2015
-
1/03/2015
6/03/2015
-
8/03/2015
14/03/2015
-
15/03/2015
21/03/2015
-
22/03/2015
27/03/2015
-
29/03/2015
10/04/2015
-
12/04/2015
17/04/2015
-
19/04/2015
24/04/2015
-
26/04/2015
2/05/2015
-
3/05/2015
8/05/2015
-
10/05/2015
15/05/2015
-
17/05/2015
22/05/2015
-
24/05/2015

Wedstrijden per club: Wedstrijden per reeks: Klassementen

NummerDatumThuisploegBezoekersUitslagScheidsrechterJuryVeld/Sporthal

Hoofdklasse 1

V09101118/10/2014 20:30DeurneAppels12 -16 Deurne
V09101019/10/2014 14:00VerdeGanda18 -13 Verde
V091012Kunstgras19/10/2014 15:30SpartacusHoboken 20008 -13 Spartacus
V09100919/10/2014 15:30VobakoHoevenen18 -15 Vobako
Hoofdklasse 2

V09101318/10/2014 20:30RijkoKCBJ20 -11 Rijko
V09101519/10/2014 14:00MercuriusBornem26 -6 Mercurius
V09101619/10/2014 15:30NeerlandiaVos Reinaert13 -14 Neerlandia
V09101419/10/2014 15:30BoechoutAgo Aalst10 -8 Boechout
Overgangsklasse A

V09101819/10/2014 VrijLoenhout
V091019Kunstgras19/10/2014 14:00O.AnderlechtATBS11 -7 Anderlecht
V091020Kunstgras19/10/2014 14:00TechnicoRKC15 -6 Technico
V09102119/10/2014 14:00KapellenJoki Kapellen
V091017Kunstgras19/10/2014 14:00HoveKCOV13 -8 Hove
Overgangsklasse B

V04102417/10/2014 20:30KCBJ 2Geelse4 -10 KCBJ
V09102518/10/2014 15:30EkerseLubko/Hermes14 -8 Ekerse
V09102218/10/2014 17:00GeelseVoorwaarts 617 -1 Geelse
V09102419/10/2014 11:00KCBJ 2The Blue Ghosts9 -15 KCBJ
V09102319/10/2014 12:00BoutersemVosko6 -16 Boutersem
Hoofdklasse 1 res

V09106118/10/2014 19:00Deurne resAppels res12 -12 Deurne
V091062Kunstgras19/10/2014 13:30Spartacus resHoboken 2000 res6 -7 Spartacus
V09105919/10/2014 14:00Vobako resHoevenen res6 -7 Vobako
V09106019/10/2014 15:30Verde resGanda res10 -10 Verde
Hoofdklasse 2 res

V09106318/10/2014 19:00Rijko resKCBJ res5 -0 FF Rijko
V09106419/10/2014 14:00Boechout resAgo Aalst res18 -5 Boechout
V09106619/10/2014 14:00Neerlandia resVos Reinaert res10 -10 Neerlandia
V09106519/10/2014 15:30Mercurius resBornem res23 -6 Mercurius
Overgangsklasse A res

V09106819/10/2014 VrijLoenhout res
V091069Kunstgras19/10/2014 15:30O.Anderlecht resATBS res Anderlecht
V091070Kunstgras19/10/2014 15:30Technico resRKC res12 -6 Technico
V09107119/10/2014 15:30Kapellen resJoki res5 -0 FF Kapellen
V091067Kunstgras19/10/2014 15:30Hove resKCOV res9 -10 Hove
1ste Gew Hoofdklasse 1

V09108518/10/2014 17:30Deurne 2Appels 214 -11 Deurne
V09108319/10/2014 12:30Vobako 2Hoevenen 29 -3 Vobako
V09108419/10/2014 12:40Verde 2Ganda 24 -17 Verde
V09108619/10/2014 12:40Boechout 2Hoboken 2000 214 -9 Boechout
Developed by Edoceo©