Clubgegevens


Stamnummer: 33

Oprichtingsdatum: donderdag 31 juli 1952

Clubkleuren veld: Zwart/Zwart/Zwart

Clubkleuren zaal: Geel/Zwart/Zwart

Maatschappelijke zetel: Fortsteenweg, 111 2170 Merksem

Telefoonnr: 03 644 73 96

BTW-nummer: BE 0406.523.139

Website: www.kwik-korfbal.be


Veld (kunstgras)
 

Sportcentrum Kwik Indoor

Fortsteenweg, 111

2170 Merksem 

Tel.: 03 644 73 96

 

Zaal

Sportcentrum Kwik Indoor

Fortsteenweg, 111

2170 Merksem

Tel.: 03 644 73 96

 

Bestuursleden

Voorzitter: Wuyts Patrick - Willem Van Haechtlaan 37, 2050 Antwerpen
GSM: 0477 42 01 64, E-mail: patrick.wuyts@kwik-korfbal.be

Vice-Voorzitter: Isenborghs Joeri - Moeshofstraat 169, 2170 Merksem
GSM: 0496 95 10 87, E-mail: joeri.isenborghs@kwik-korfbal.be

Secretaris: Panis Vanessa - Plasstraat 65 1L, 2940 Hoevenen
E-mail: kwik@korfbal.be, E-mail: vanessa.panis@telenet.be

Penningmeester: De Vriendt Ingrid - Hendrik Consciencelaan 6, 2960 Sint-Job-in-‘t-Goor
E-mail: ingrid.de.vriendt@telenet.be

Jeugdvoorzitter: De Coninck Ann - Hendrik Van Boutersemstraat 5, 2170 Merksem
E-mail: 0486/75 98 73, E-mail: anndeconinck1977@gmail.com

Recreatie: Robert Jeff
E-mail: robbe39@hotmail.com

Wedstrijdsecretaris Senioren: Roosenboom Ingrid - Zilvermeeuwstraat 59, 2170 Merksem
Telefoon: 03 647 27 42, GSM: 0475 38 63 51, E-mail: ingrid.roosenboom@kwik-korfbal.be

Wedstrijdsecretaris Jeugd: Verleene Ann - Annuntiatenstraat 23, 2170 Merksem
GSM: 0473/24 78 03, E-mail: ann_verleene@hotmail.com