Alle wedstrijden vinden plaats in het Sport Vlaanderen Sportcentrum (Vorselaarsebaan 60) te Herentals. Zitplaatsen dienen op voorhand aangekocht te worden.

Zaterdag 16 maart 2019


Halve finales jeugd

09:00

VOBAKO U12 A - RIJKO U12 A

11 - 10

M. Cooreman + S. Ivo

 

10:15

LEUVEN U12 A - ASKC U12 A

11 - 5

L. Hertoghs + A. Verleene

 

 

 

11:30

KWIK U14 A - BOECKENBERG U14 A

13 - 8

T. De Gent + L. Janssens

 

 

13:00

BORGERHOUT/GW U14 A - VOBAKO U14 A

7 - 8

D. Van Den Berghe + R. Dardenne

 

 

 

14:30

AKC/LUMA U16 A - BOECKENBERG U16 A

27 - 12

L. Brynaert + K. Ploegaerts

Jury: I. Baeten

 

16:30

TEMSE U16 A - VOBAKO U16 A

 17- 16

M. Jacobs + J. Van Acker

Jury: F. Logiest

 

Halve finale NDN Topkorfballeague

19:30

KWIK A - AKC/LUMA A

18 - 14

V. Van Der Beken + R. De Backer

Jury: P. Risch

 

21:30

VOORWAARTS A - BORGERHOUT/GW A

11 - 16

T. Van Grimberge + B. Elewaut

Jury: M. Loyens

 

Zondag 17 maart 2019
Runner Up Hoofdklasse 3

9:00

JOKI A - TECHNICO A

15 - 18

K. Broothaers + S. Ivo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Runner Up Hoofdklasse 2

11:00

SPARTACUS/NDN A - APPELS A

22 - 18

E. Mertens + J. Gyselinck

 

 

 

 

 

 

 

 

Halve finale U19

13:00

KWIK U19 A - VOORWAARTS U19 A

16 - 15

T. Bernaerts + F. Logiest

Jury: M. Loyens

 

15:00

AKC/LUMA U19 A - BOECKENBERG U19 A

20 - 16 

R. Dardenne + D. Van Den Berghe

Jury: R. Van Ginkel

 

 

Runner Up Hoofdklasse 1

17:00

VOBAKO A - LEUVEN A

14 - 25

M. Van Och + K. Lauret

Jury: W. Marynissen

 

 

 

 

 

 


Zaterdag 23 maart 2019
Finale U16

12:15

AKC/LUMA U16 A - TEMSE U16 A

 -

M. Ledoux + D. Van Den Berghe

Jury: J. Van Staey

 

 

 

 

 

 

 

G-Korfbal

14:00 

 

 

 

 

 

 

Finale U19

16:00

 KWIK U19 A - AKC/LUMA U19 A

 -

S. Cleyman + J. Gyselinck

Jury: M. Leegsma

 

 

 

 

 

 

Finale NDN Topkorfballeague

20:00

KWIK A - BORGERHOUT/GW A

 -

K. Meeus + M. Wensma

Jury: R. Claes

 

 

 

Zondag 24 maart 2019
Runner Up Hoofdklasse 4

09:00

VOSKO A - THE BLUE GHOSTS A

FF 0 - 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Finale U12

11:00

 VOBAKO U12 A - LEUVEN U12 A 

 -

J. Nicasy + L. Janssens

 

 

 

 

 

 

 

 

Finale U14

13:00

KWIK U14 A - VOBAKO U14 A

 -

N. De Bruyn + J. Van Acker

 

 

 

 

 

 

 

Runner Up Promoleague

15:00

RIVIERA/DEURNE A - PUTSE A

 -

B. Morel + D. Mertens

Jury: G. Bollaert

 

 

 

 

 

 

Extra informatie

Koop tickets

Beleef als VIP de finale van de NDN Topkorfballeague

Zaalfinales - organisatorische afspraken

Extra vrijwilligers gezocht

Clinic 'Spelenderwijs verbeteren' zaterdag 23 maart