14/02/2022
David Van den Bosch

 

Omwille van onzekerheid over de omstandigheden waarin de zaalfinales georganiseerd konden worden, besliste de Raad van Bestuur dat we de organisatie dit jaar spreiden over twee locaties (Kwik Indoor en Boeckenberg Sportcenter). Dit zorgt voor flexibiliteit in de organisatie qua planning en qua beheer van de supportersstromen.

Tickets worden verkocht per wedstrijd en de zaal moet steeds volledig leeggemaakt worden. Een ticket is dus maar één wedstrijd geldig.

Alle geplaatste teams krijgen eerst de kans om tickets in de club te verkopen.

Opgelet: tickets kunnen enkel online worden aangekocht. Er is ter plekke geen kassaverkoop.

 

Zaterdag 12 maart 2022

1/2 Finale U13 @Kwik Indoor

 

11:00

ASKC U13 A - GANDA U13 A

5 - 4

 

 

 

1/2 Finales U15 @Kwik Indoor

 

13:00

ASKC U15 A - LEUVEN U15 A

15 - 7

 

 

 

1/2 Finales U17 @Kwik Indoor

 

15:00

KWIK U17 A - TEMSE U17 A

12 - 14  

 

 

 

1/2 Finales U19 @Boeckenberg Sportcenter

 

17:00

AKC/LUMA U19 A - BOECKENBERG U19 A

15 - 11   

 

 

 

1/2 Finales Topleague @Boeckenberg Sportcenter

 

20:00

FLORIANT A - BOECKENBERG A

24 - 18

 

 

 

Zondag 13 maart 2022

1/2 Finale U13 @Kwik Indoor

 

9:15

VOBAKO U13 A - BOECKENBERG U13 A

2 - 4

 

 

 

1/2 Finales U15 @Kwik Indoor

 

11:00

TEMSE U15 A - PUTSE U15 A

12 - 8

 

 

 

1/2 Finales U17 @Kwik Indoor

 

12:45

BORGERHOUT/GW U17 A - VOBAKO U17 A

23 - 21  

 

 

 

Finale Hoofdklasse 2 @Boeckenberg Sportcenter

 

13:00

ASKC A - NEERLANDIA A

21 - 20

 

 

 

1/2 Finales U19 @Boeckenberg Sportcenter

 

15:00

VOBAKO U19 A - VOORWAARTS/MOLINOS U19 A

14 - 20

 

 

 

1/2 Finales Topleague @ Boeckenberg Sportcenter

 

17:00

BORGERHOUT/GW A - KWIK A

16 - 13   

 

 

 

Zaterdag 19 maart 2022

Finale U13 @Kwik Indoor

 

11:00

ASKC U13 A - BOECKENBERG U13 A

1 - 6

 

 

 

Finale U15 @Kwik Indoor

 

13:00

ASKC U15 A - TEMSE U15 A

13 - 12

 

 

 

Finale U17 @Kwik Indoor

 

15:00

BORGERHOUT/GW U17 A - TEMSE U17 A

18 - 22

 

 

 

 Finale U19 @Boeckenberg Sportcenter

 

17:00

AKC/LUMA U19 A - VOORWAARTS/MOLINOS U19 A

20 - 22

 

 

 

Finale Topleague @Boeckenberg Sportcenter

 

20:00

BORGERHOUT/GW A - FLORIANT A

17 - 19

 

 

 

Zondag 20 maart 2022

Runner Up HKL1 - HKL 2 @Kwik Indoor

 

11:00

NEERLANDIA A - SPARTACUS/NDN A

18 - 15

 

 

 

Runner Up Promoleague - Hoofdklasse 1 @Kwik Indoor

 

13:00

BLAUW WIT A - CATBA A

21 - 16

 

 

 

Runner Up Topleague - Promoleague @Kwik Indoor

 

15:00

VOORWAARTS/MOLINOS A - SIKOPI/CHASE A

19 - 16