Clubgegevens

Stamnummer: 81

Oprichtingsdatum: zondag 11 juli 1982

Clubkleuren veld: Blauw/Wit/Blauw

Clubkleuren zaal: Blauw/Wit/Blauw

Maatschappelijke zetel: Italiënweg 16 , 9320 Aalst-Erembodegem

Telefoonnr: 053 70 11 28

BTW-nummer: BE 0450.814.428

Website: www.agoaalst.be

 

Veld (kunstgras)

Sportterreinen Sportcentrum Beukenhof

Langestraat 12

9300 Aalst

Tel.: 053 70 11 28

Via GPS: "Sportcentum Beukenhof"

 

Zaal

      

Sporthal De Faluintjes

Beugemstraat 24

9310 Aalst

Tel.: 053 73 22 62

 

Sportcentrum Schotte

Kapellekensbaan 8

9320 Aalst-Erembodegem

Tel.: 053 72 38 75

 

Bestuursleden

Voorzitter: Provost An - Italiënweg 16, 9320 Aalst-Erembodegem
GSM: 0495 40 21 06, E-mail: an.provost@telenet.be

Secretaris: Janssens Herman - Botermelkstraat 73, 9300 Aalst
Telefoon: 053 77 10 15, GSM: 0486 53 24 66, E-mail: hjanssens@telenet.be

Penningmeester: Michels Pieter - Ten Beeldeken 1, 9310 Aalst-Herdersem
GSM: 0485 07 34 17, E-mail: michels.pieter@gmail.com

Wedstrijdsecretaris: Hooft Rudy - Kruisstraat 57 b, 9308 Aalst-Gijzegem
Telefoon: 053 21 54 75, E-mail: rhooft@lasermaxroll.be

Jeugdsecretaris: De Roeck Jan - Terbekestraat 26, 9320 Aalst-Nieuwerkerken
Telefoon: 053 83 75 44, GSM: 0495 63 01 65, E-mail: jan.de.roeck@telenet.be

Verantwoordelijke Speelgelegenheid wriemel en U10: Bolle Jeroen - Nederveldstraat 62, 9300 Aalst
Telefoon: 053 78 05 35, GSM: 0476 46 38 49, E-mail: bolle.jeroen@gmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid wriemel en U8: Smekens Fanny - Terbekestraat 26, 9320 Aalst-Nieuwerkerken
Telefoon: 053 83 75 44, GSM: 0495 94 07 62, E-mail: fanny.smekens@gmail.com

Jeugdsportcoördinator: De Saeger Frederik - Watermuntweg 6, 9860 Merelbeke
E-mail: freeken13@hotmail.com

Jeugdsportbeleid: De Saeger Johan - Fosselstraat 130 c, 1790 Affligem
GSM: 0497 81 12 53, E-mail: johandesaeger78@gmail.com

Promotie/Pers en communicatie: Wille Karine, Nederveldstraat 62, 9300 Aalst
Telefoon: 053 78 05 35, GSM: 0475 33 06 81, E-mail: karine.wille@telenet.be

Sponsoring/Kledijverantwoordelijke: Wille Karine, Nederveldstraat 62, 9300 Aalst
Telefoon: 053 78 05 35, GSM: 0475 33 06 81, E-mail: karine.wille@telenet.be