Vlaamse Liga vzw
G. vervoortstraat, 4
2100 Deurne
Tel. 03/366.20.35

 

Comités

Bondsbureau

      Secretaris-Generaal:  David Van den Bosch (david.van.den.bosch@korfbal.be)
      Secretariaat:  Julia Laurent (julia.laurent@korfbal.be)
      Sporttechnisch Coördinator: Tom Bastianen (tom.bastianen@korfbal.be)
      Sporttechnisch Coördinator: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
      Administratief medewerkster: Magda Weyns (magda.weyns@korfbal.be)

Raad van Bestuur

Voorzitter: Danielle Ruts (danielle.ruts@korfbal.be)
1ste Vice Voorzitter: Jan Andries (jan.andries@korfbal.be)
2de Vice Voorzitter: Alex Elewaut (alex.elewaut@korfbal.be)
Penningmeester: Danny Fonteyne (danny.fonteyne@korfbal.be)
Lid: Patrick Chalmet (patrick.chalmet@korfbal.be)
Lid: Yves Daelmans (yves.daelmans@korfbal.be)
Lid: André De Nys (andre.de.nys@korfbal.be)
Lid: Christel Gerardts (christel.gerardts@korfbal.be)
Lid: André Mertens (andre.mertens@korfbal.be)

Cassatiecomité (CC)

      Voozitter: Jan Van den Berghe (jan.van.den.berghe@korfbal.be)
      Secretaris: Mieke Vermeiren (cassatie@korfbal.be)
      Lid: Luc de Ryck (luc.hp.deryck@telenet.be)
      Lid: Frédéric De Schryver (fredkorfbal@telenet.be)
      Lid: Herman Gielen (herman.gielen@stad.antwerpen.be)
      Lid: John Gielis (john.gielis@scarlet.be
      Lid: Kim Gijsen (kim.gijsen@korfbal.be)
      Lid: Marc Van Leuven (marc.van.leuven@korfbal.be)

Comité Affiliaties (CA)

      Voorzitter: Luc de Ryck (luc.hp.deryck@telenet.be)
      Secretaris: John Gielis (jihn.gielis@scarlet.be)
      Lid: Karel Bastiaensen (karel.bastiaensen@korfbal.be)
      Lid: Werner De Vooght (werner.devooght@telenet.be)
      Lid: Joseph Van Meir (joseph.van.meir@telenet.be)

Comité Beachkorfbal (BEACH)

      Voorzitter: Kevin Lauwers (kevinlauwers@beachkorfbal.be)
      Secretaris: Glenn Lanckbeen (glennlanckbeen@beachkorfbal.be)
      Lid: Tom Bastianen (tom.bastianen@korfbal.be)
      Lid: Rudolf Schram (rudolf.schram@telenet.be)
      Lid: Nik Van Loock (nikvanloock@beachkorfbal.be)
      Lid: Sien Verhoeven (sienverhoeven@beachkorfbal.be)
      Bondscoach U19 en Lid: Jacques Mathis (jackymathis@live.be
      Bondscoach Senioren en Lid: Erik Van den Bulck (erikvandenbulck@beachkorfbal.be)
      Medewerker: Kevin Aelbrecht (ehbo@korfbal.be)
      Medewerker: Michael Verlinden (webmaster@beachkorfbal.be)

Comité Beleidsplanning (CBP)

      Voorzitter: David Van den Bosch (david.van.den.bosch@korfbal.be)
      Secretaris: Julia Laurent (julia.laurent@korfbal.be)
      Lid: Jan Andries (jan.andries@korfbal.be)
      Lid: Tom Bastianen (tom.bastianen@korfbal.be
      Lid: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
      Lid: Danielle Ruts (danielle.ruts@korfbal.be)

Comité Beroepen (CB)

      Voorzitter: Jan De Nef (jan@deneflaw.be)
      Secretaris: Willem Maerievoet (wim.maerievoet@korfbal.be)
      Lid: Jean-Claude Ghillebert (jc.ghillebert@telenet.be)
      Lid: Wendy Maerievoet (wendy.maerievoet@korfbal.be
      Lid: Florent Van Cleemput (florent.van.cleemput@korfbal.be)
      Lid: Marlies Van der Sande (voorzitter@atbs.be
      Lid: François Van Noten (francois.van.noten@hmkc.be)

Comité Bondsgebouw (CBGB)

      Voorzitter: André Mertens (andre.mertens@korfbal.be)
      Lid en Contactpersoon Reservaties: David Van den Bosch (david.van.den.bosch@korfbal.be
      Coördinator Vergaderingen: Bea Zielens (bea.zielens@korfbal.be)

Comité Centrale Aankoop (CCA)

      Voorzitter: Danny Fonteyne (danny.fonteyne@korfbal.be)

Comité De Korf (KORF)

      Voorzitter: Yves Daelmans (yves.daelmans@korfbal.be)
      Redactie: José Dyckmans (andre.verleene@belgacom.net)
      Foto's
: Leo Libot
      Foto's: Willy Zakeriesen (willy.zakeriesen@pandora.be)

Comité Erebeker en Onderscheidingen (ERE)

      Lid: Karel Bastiaensen (karel.bastiaensen@korfbal.be)
      Lid: Marc Bocxstael (marc.bocxstael@telenet.be
      Lid: Marijke Dierick (marijke.dierick1@telenet.be
      LidMarleen Marckx (marleen.marckx@korfbal.be)

Comité Ethisch Verantwoord Sporten (EVS)

      Voorzitter: David Van den Bosch (david.van.den.bosch@korfbal.be
      Secretaris: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
      Lid: François Van Noten (francois.van.noten@hmkc.be)
      Lid: Chris Van Riet (chris.van.riet@korfbal.be)

Comité Evenementen en Organisaties (CEO)

      Voorzitter en Travel-Office: Frank D'Hooge (frank.dhooge@korfbal.be)
      Secretaris: Paula Verwimp (paula.verwimp@korfbal.be)
      Penningmeester: Chris Van Riet (chris.van.riet@korfbal.be)
      Lid: Ludo De Wit (ludodewit@outlook.com)
      Lid: Nancy Janssens (nancyjanssens4@telenet.be)
      Lid: André Mertens (andre.mertens@korfbal.be)
      Lid: Tila Sartiaux (tila.sartiaux@korfbal.be)
      Lid: Anita Simons (marcelmees@outlook.be)
      Lid: Eric Van den Bossche (eric.vandenbossche@korfbal.be)
      Lid: Andy Van Dingenen (andy.vandingenen@korfbal.be)
      Lid: Bea Zielens (bea.zielens@korfbal.be)
      Magazijnier: Herman Warmoeskerken

Comité Financiële Audit (CFA)

      Lid: Wim Demeester (voorzitter@theblueghosts.be)
      Lid: Andre Mortier (andre.mortier1@pandora.be)
      Lid: Rudolf Schram (rudolf.schram@telenet.be)

Comité Human Resources (CHR)

      Voorzitter: Danielle Ruts (danielle.ruts@korfbal.be)

Comité Information Technology (IT)

      Lid: Walter De Roeck
      Lid: David Van den Bosch (david.van.den.bosch@korfbal.be
      Lid: Jean Ruts (jean.ruts@korfbal.be)

Comité Internationale Promotie (CIP)

      Voorzitter:  Bjorn Elewaut (bjorn.elewaut@telenet.be)
      Lid:  Marc De Geyter (marc.de.geyter@korfbal.be)
      Lid: Daniël De Rudder (daniel.de.rudder@korfbal.be)
      Lid: Alex Elewaut (alex.elewaut@korfbal.be)
      Lid: Kevin Robson (kevin.robson@telenet.be)
      Opleiden Buitenlandse Scheidsrechters: Dirk Van Heertum (dirk.van.heertum@korfbal.be)

Comité Jeugdbeleid (CJB)

      Voorzitter: Christel Gerardts (christel.gerardts@korfbal.be)
      Lid: Jelle Bastiaensen
      Lid: Dirk Lambrecht (dirk.lambrecht@korfbal.be)
      Lid: Danny Lams (danny.lams@telenet.be)
      Lid: Rita Tuyttens (rita.tuyttens@korfbal.be)
      Sporttechnisch Coördinator: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)

Comité Jeugdkorfbal (CJ)

      Voorzitter en Secretaris: Dirk Lambrecht (dirk.lambrecht@korfbal.be)
      Lid: Christel Gerardts (christel.gerardts@korfbal.be)
      Lid: Tila Sartiaux (tila.sartiaux@korfbal.be)
      Lid: Eddy Van den Broeck (eddy.van.den.broeck@korfbal.be)
      Verantwoordelijke Speelgelegenheid U8 en U10 en Lid: Marleen Marckx (marleen.marckx@korfbal.be)

Comité Jeugdsport (CJS)

      Voorzitter: Christel Gerardts (christel.gerardts@korfbal.be)

Comité Korfbal@school (K@S)

      Vooritter: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
      Secretaris: Tom Bastianen (tom.bastianen@korfbal.be
      Lid: Patrick Chalmet (patrick.chalmet@korfbal.be)
      Lid: Alex Elewaut (alex.elewaut@korfbal.be)

Comité Kwaliteitszorg (CKZ)

      Voorzitter: Eddy Versele (eddy.versele@korfbal.be)
      Lid: François Springael (francois.springael@korfbal.be)

Comité Laureatenjury (LAUR)

      Secretaris: Chris Van Riet (chris.van.riet@korfbal.be)

Comité Logistiek (LOG)

      Voorzitter: André Mertens (andre.mertens@korfbal.be)

Comité Marketing (MARK)

      Voorzitter: Yves Daelmans (yves.daelmans@korfbal.be)
      Lid:  André Mertens (andre.mertens@korfbal.be)
      Lid: Bea Zielens (bea.zielens@korfbal.be)

Comité Ondersteuning Clubs (COC)

      Voorzitter: Eddy Versele (eddy.versele@korfbal.be)
      Lid: Joris Bruyns (bruyns.joris@gmail.com)
      Lid: Patrick Chalmet (patrick.chalmet@korfbal.be)
      Lid: Thea de Raes
      Lid: Christel Gerardts (christel.gerardts@korfbal.be)
      Lid: Berlinda Heymans (be.heymans@skynet.be)
      Lid: François Springael (francois.springael@korfbal.be)

Comité Opleiding Kaders (COK)

      Voorzitter: Claude De Smet (claude.de.smet@korfbal.be)
      Secretaris: Marc De Geyter (marc.de.geyter@korfbal.be)
      Lid: Niki De Geyter (niki.degeuter@b-rail.be)
      Lid: Alex Elewaut (alex.elewaut@korfbal.be)
      Lid: Rita Tuyttens (rita.tuyttens@korfbal.be)

Comité Opleiding Trainers (COT)

      Voorzitter: Alex Elewaut (alex.elewaut@korfbal.be)
      Secretaris: Marc De Geyter (marc.de.geyter@korfbal.be)
      Lid: Ken Coekaerts (coekaerts.ken@gmail.com
      Lid: Daniël De Rudder (daniel.de.rudder@korfbal.be)
      Lid: Kevin De Waele (kevinentamara@skynet.be)
      Lid: Marc Méganck (marcmeganckveronique@skynet.be)
      Lid: Johan Olaerts (johan.olaerts@telenet.be)
      Lid: Jozef Van Acker (jozef.van.acker2@telenet.be)
      Verantwoordelijke Jeugdcoördinator: Bjorn Elewaut (bjorn.elewaut@telenet.be)
      Directeur Sportkaderopleiding:  Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)

Comité Promotie & Oprichting (CPO)

      Voorzitter: Patrick Chalmet (patrick.chalmet@korfbal.be)
      Lid: Glenn Lanckbeen (glennlanckbeen@beachkorfbal.be)
      Lid: Kevin Lauwers (kevinlauwers@beachkorfbal.be)
      Lid: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
      Sporttechnisch Coördinator: Tom Bastianen (tom.bastianen@korfbal.be

Comité Protesten (CPR)

      Voorzitter: Dirk Poschet (dirkposchet@freegate.be)
      Lid: Fons Coremans (fons.coremans@bnpparibasfortis.com)
      Lid: Rudolf Schram (rudolf.schram@telenet.be)
      Lid: Jozef Van Acker (jozef.van.acker2@telenet.be)
      Lid: Willy Van de Velde (w.vandevelde@acsa.be)
      Lid: Ronny Van Ginkel (loenhout@korfbal.be)
      Lid: Tina Van Grimberge (jelle.de.laet@proximus.be)

Comité Recreatie (CR)

      Voorzitter: Tom Bastianen (tom.bastianen@korfbal.be)
      Lid: Hugo Bastianen (hugo.bastianen@hotmail.com)
      Lid: Patrick Chalmet (patrick.chalmet@korfbal.be)
      Lid: Nicole Coeckelbergs
      Lid: Kim De Ceuster (kim.de.ceuster1@gmail.com)
      Lid: Myriam Gerard (myriam.gerard@korfbal.be)
      Lid: Koen Hesbeens (koenraad1502@gmail.com)
      Lid: Danny Janssens (danny.janssens10@oulook.be)
      Lid: Astrid Keyser (astrid.keyser@korfbal.be)
      Lid: Armand Scheerens (armand.scheerens@korfbal.be)

Comité Regionale Talentontwikkeling (CRT)

      Voorzitter: Christel Gerardts (christel.gerardts@korfbal.be)

Comité Reglementen (CRG)

      Voorzitter: Jan Andries (jan.andries@korfbal.be)
      Lid: Koen Baeten (koenbaeten@hotmail.com)
      Lid: Gilbert Bollaert (gilbert.bollaert@korfbal.be)
      Lid: Marc Breugelmans (marc.breugelmans@korfbal.be)
      Lid: Bart D'Hollander (bart.dhollander@hotmail.com)
      Lid: Ronny Van Ginkel (ronny.vanginkel@gmail.com)
      Lid: Eric Van Grimberge (vice-voorzitter@verde-korfbal.be)
      Lid: Werner De Vooght (werner.devooght@telenet.be)
      Lid: Sarah Verstraelen (sarah.verstraelen@gmail.com)

Comité Spelregels (CS)

      Voorzitter: Gilbert Bollaert (gilbert.bollaert@korfbal.be)
      Secretaris: Frank Van Maroey (frank.van.maroey@acod.be)
      Lid: Patty Peeters (peeters-patty@hotmail.com)
      Lid: Eddy Van Hoof (evhoof@telenet.be)
      Lid: Annelies Vandenberghe (annelies.vandenberghe@telenet.be)
      Lid: Thierry Vangoidsenhoven (thierry.vangoidsenhoven@telenet.be)

Comité Sponsoring (SPONS)

      Voorzitter: Eric Duchesne (eric.duchesne@korfbal.be)

Comité Sportkampen (SPORTK)

      Voorzitter, Administratie, Monitorenbeleid en Opvolging Financiële Afhandeling: Tila Sartiaux (tila.sartiaux@korfbal.be)
      Lid: Christel Gerardts (christel.gerardts@korfbal.be)
      Sporttechnisch Coördinator: Tom Bastianen (tom.bastianen@korfbal.be)

Comité Studentenkorfbal (CSK)

      Voorzitter: Thaila Duchesne 

Comité Subsidies (CV)

      Voorzitter: David Van den Bosch (david.van.den.bosch@korfbal.be)
      Lid: Eric Duchesne (eric.duchesne@korfbal.be)  

Comité Topkorfbal (CTK)

      Voorzitter: Yves Daelmans (yves.daelmans@korfbal.be)
      Secretaris en Logistieke Cel: Paula Verwimp (paula.verwimp@korfbal.be)
      Lid: Gert Degenaers
      Bondscoach U21: Kevin de Waele (kevinentamara@skynet.be)
      Bondscoach Diamonds en Adviseur: Detlef Elewaut (detlef.elewaut@me.com)
      Programma Manager: Jacques Mathis (jackymathis@live.be)
      Sporttechnisch Coördinator: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
      Bondscoach U19 en Adviseur: Jan Nelen (jan@ndnelen.be)
      Secretariaat Nationale Selectie U17 en U19: Tila Sartiaux (tila.sartiaux@korfbal.be)
      Analist: Joris Van den Neucker (joris.van.den.neucker@verde-korfbal.be)
      Bondscoach U17: Yannick Wauters (yannickkorfbal@hotmail.com)
      Adviseur: Frank Buvens (frank.buvens@korfbal.be)
      Logistieke Cel: Gerda Keyl (gerda.keyl@telenet.be)
      Logistieke Cel: Tila Sartiaux (tila.sartiaux@korfbal.be)
      Technisch Directeur: Eddy Van Hoof (evhoof@telenet.be)
      Logistieke Cel: Chris Van Riet (chris.van.riet@korfbal.be)
      Adviseur: Ann Vorsselmans

Comité Veiligheid (CVE)

      Voorzitter: Werner Van Leemputten (veiligheid@korfbal.be)
      Secretaris: Kevin Aelbrecht (ehbo@korfbal.be)
      Lid: Joy De Vooght (joy.devooght@gmail.com)
      Lid: Werner De Vooght (werner.devooght@telenet.be)
      Lid: Danny De Wit (witteke008@msn.com)
      Lid: André Mertens (andre.mertens@korfbal.be)
      Lid: Bart Van Rompaey
      Lid: Sien Verhoeven (sienverhoeven@beachkorfbal.be)


Comité Wedstrijdzaken (CWZ)

      Voorzitter, Programmator, Rangschikkingen en Organisatie Finalewedstrijden: André de Nijs (andre.de.nijs@korfbal.be)
      Secretaris en Algemene Wedstrijdcontrole: Magda Huybrechts (magda.huybrechts@korfbal.be)
      Lid en Topkorfballeague: Peter D'Hollander (peter.dhollander@korfbal.be)
      Lid: Franky De Meester (franky.de.meester@telenet.be)
      Lid: Gerda Mannaerts (gerda.mannaerts@korfbal.be)
      Lid: Jozef Van Acker (jozef.van.acker2@telenet.be)
      Senior Advisor: Pierre Coppens (pierre.coppens@korfbal.be)
      Algemene Wedstrijdcontrole: Leonard De Bruyn (leonard.debruyn@korfbal.be)
      Algemene Wedstrijdcontrole: Marina Loyens (marina.loyens@korfbal.be)
      Keuringen Zaal-Veld: Marc Breugelmans (marc.breugelmans@korfbal.be)
      Keuringen Zaal-Veld: Johan Gyselinck (johan.gyselinck@korfbal.be)    

      Keuringen Zaal-Veld: Kurt Vanlerberghe (kurt.vanlerberghe@korfbal.be)