Vlaamse Liga vzw
Jules Moretuslei 330
2610 Wilrijk
Tel. 0476/297 461 (tijdelijk bereikbaar via dit nummer)

 

Comités & Organisatie (Organigram)

 

Team KBKB

      Algemeen Directeur: Sahadi Daria (directeur@korfbal.be)

     
Sporttechnisch Coördinatoren:
            Algemeen, Topkorfbal, Opleiding: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
            Laagdrempelig Sportaanbod: Stefaan Segers (stefaan.segers@korfbal.be)

      Projectmedewerker:
           Saar Seys (saar.seys@korfbal.be)

      Administratief medewerker:
            Maike Van Damme (maike.van.damme@korfbal.be)
 

Bestuursorgaan (Rooster mandaten)

Uitvoerende leden van het Bestuursorgaan

Voorzitter: Patrick Risch (patrick.risch@korfbal.be)
    Begindatum mandaat: 25/06/2022 (tot 30/06/2024)
Penningmeester: Steven Luyckx (steven.luyckx@korfbal.be)
    Begindatum mandaat: 19/06/2021 (tot 30/06/2024)
Lid: Björn Elewaut (bjorn.elewaut@korfbal.be)
    Begindatum mandaat: 19/06/2021 (tot 30/06/2025)
Lid: Tina Van Grimberge (tina.van.grimberge@korfbal.be)
    Begindatum mandaat: 19/06/2021 (tot 30/06/2025)

Leden van het Bestuursorgaan die de clubs vertegenwoordigen

Lid: Marc Bocxstael (Topclubs) (marc.bocxstael@korfbal.be)
     Begindatum mandaat: 16/12/2023 (tot 31/12/2025)
Lid: Joris Bruyns (Clubs Wedstrijd- en Breedtekorfbal)(joris.bruyns@korfbal.be)
     Begindatum mandaat: 16/12/2023 (tot 31/12/2025)
Lid: Eddy Van den Bossche (Clubs Wedstrijd- en Breedtekorfbal)(eddy.van.den.bossche@korfbal.be)
     Begindatum mandaat: 16/12/2023 (tot 31/12/2025)

Onafhankelijke leden van het Bestuursorgaan

Lid: Lieven Boeve (lieven.boeve@korfbal.be)
    Begindatum mandaat: 17/06/2023 (tot 30/06/2026)
1ste Vice Voorzitter: Patrick Chalmet (patrick.chalmet@korfbal.be)
    Begindatum mandaat: 26/03/2016 (tot 30/06/2025)
Lid: Inge Van Acker (inge.vanacker@korfbal.be)
    Begindatum mandaat: 16/12/2023 (tot 31/12/2026)


Directiecomité

      Voorzitter: Patrick Risch (patrick.risch@korfbal.be)
      Directeur Competitie: André De Nijs (andre.de.nijs@korfbal.be)
      Technisch Directeur: Jan Nelen (jan.nelen@korfbal.be)
      Directeur Sportbeleid: Björn Elewaut (bjorn.elewaut@korfbal.be)
      Financieel Directeur: Steven Luyckx (steven.luyckx@korfbal.be)
      Directeur Internationale Relaties: Yves Daelmans (yves.daelmans@korfbal.be)
      Directeur Hospitality & Operations: Tina Van Grimberge (tina.van.grimberge@korfbal.be)
      Directeur Clubondersteuning: vacant
      Directeur Communicatie: vacant
      
Directeur Promotie & Sponsoring: Tommy Hansens (tommy.hansens@korfbal.be
      Algemeen Directeur: Sahadi Daria (directeur@korfbal.be)

 

Archivaris

      Wim Maerievoet (wim.maerievoet@korfbal.be)

Cassatiecomité (CC)

      Algemeen contact: cassatie@korfbal.be
      Voorzitter: Jan Van den Berghe (jan.van.den.berghe@korfbal.be)
      Secretaris: Mieke Vermeiren (cassatie@korfbal.be)
      Lid: Luc De Ryck
      Lid: Frédéric De Schryver
      Lid: Herman Gielen
      Lid: Kim Gijsen
      Lid: Marc Van Leuven

Comité Affiliaties (CA)

      Voorzitter: Luc De Ryck (luc.hp.deryck@telenet.be)
      Secretaris: 
      Lid: Karel Bastiaensen
      Lid: Werner De Vooght 
      Lid: Joseph Van Meir

Comité Beachkorfbal (BEACH)

      Voorzitter: Tom Bastianen (beach@korfbal.be)
      Secretaris en Financieel Verantwoordelijke: Tila Sartiaux (tilla.sartiaux@korfbal.be
)
      Lid: Jens Oyen
      Lid: Christoph Hellemans
      Lid: Björn Elewaut
      Lid: Stefaan Segers

      Communicatie: Yentl Keermaeckers
      Bondscoach: Jelle De Laet

Comité Beroepen (CB)

      Algemeen contact: beroepen@korfbal.be
      Voorzitter: Jan De Nef (jan@deneflaw.be)
      Secretaris: Willem Maerievoet (wim.maerievoet@korfbal.be)
      Lid: Jean-Claude Ghillebert
      Lid: Wendy Maerievoet 
      Lid: Marlies Van der Sande
      Lid: François Van Noten

Comité De Korf (KORF)

      Voorzitter: Yves Daelmans (yves.daelmans@korfbal.be)
      Redactie: José Dyckmans
      Foto's
: Leo Libot
      Foto's: Willy Zakeriesen 

Comité Ethisch Verantwoord Sporten (EVS)

      Voorzitter: vacant 
      Secretaris: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
      Lid: François Van Noten 
      Lid: Chris Van Riet 
      Lid: Lisa Juwet, API

Comité Evenementen en Organisaties - Directie Hospitality & Operations

Voorzitter: Marc Vyt (marc.vyt@korfbal.be)
Directeur: Tina Van Grimberge (tina.van.grimberge@korfbal.be)
Secretaris en penningmeester: Sabine Van Schelvergem 
Lid: Frank D'Hooghe (travel-officer)
Lid: Paula Verwimp
Lid: Chris Van Riet
Lid: Ludo De Wit
Lid: Nancy Janssens
Lid: Anita Simons 
Lid: Peter Van Orshoven (logistiek)

Comité Financiële Audit (CFA) 

      Lid: Jonas Nicasy
      Lid: Dominique Buelens
      Lid: Dave Mertens

Comité Information Technology (IT)

      Voorzitter: Patrick Risch (patrick.risch@korfbal.be)
      Lid: Jean Ruts (jean.ruts@korfbal.be)

Comité Internationale Promotie (CIP)

      Voorzitter: Bjorn Elewaut (bjorn.elewaut@telenet.be)
      Lid: Marc De Geyter 
      Lid: Daniël De Rudder 
      Lid: Alex Elewaut
      Lid: Kevin Robson 
      Opleiden Buitenlandse Scheidsrechters: Dirk Van Heertum

Directie Jeugdbeleid

      Voorzitter: Christel Gerardts (christel.gerardts@korfbal.be)
      Lid: Dirk Lambrecht 
      Lid: Rita Tuyttens
      Lid: Kevin Robson
      Sporttechnisch Coördinator: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)

Comité Korfbal@school (K@S)

      Voorzitter: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
      Secretaris: Stefaan Segers (stefaan.segers@korfbal.be)
      Lid: Patrick Chalmet 
      Lid: Alex Elewaut 

Comité Logistiek - Directie Hospitality & Operations

Voorzitter: Peter Van Orshoven (peter.van.orshoven@korfbal.ben)
Directeur: Tina Van Grimberge (tina.van.grimberge@korfbal.be)
Lid: Rudi Buts
Lid: Erika 
Lid: Herman Warmoeskerken
Lid: Stefaan Segers

Comité Ondersteuning Clubs (COC)

   Contact: clubondersteuning@korfbal.be

      Voorzitter: Eddy Versele 
      Lid: Patrick Chalmet 
      Lid: Ineke Daelman 
      Lid: Christel Gerardts 
      Lid: François Springael 
      Lid: Marc Vyt 
      Lid: Mike Vandenbulcke 
      

Comité Opleiding Kaders (COK)

      Voorzitter: Björn Elewaut (bjorn.elewaut@telenet.be)
      Secretaris: Marc De Geyter (marc.de.geyter@korfbal.be)
      Lid: Niki De Geyter
      Lid: Alex Elewaut 
      Lid: Rita Tuyttens

Comité Opleiding Trainers (COT)

      Voorzitter: Alex Elewaut (alex.elewaut@korfbal.be)
      Secretaris: Marc De Geyter (marc.de.geyter@korfbal.be)
      Lid: Alex Elewaut 
      Lid: Daniël De Rudder 
      Lid: Kevin De Waele 
      Lid: Marc Méganck
      Lid: Johan Olaerts 
      Lid: Jozef Van Acker
      Lid: Niels Claeys 
      Lid: Joris Van Den Neucker 
      Lid: Jef Verbeek 
      Lid: Ineke Daelman 
      Lid: Jeroen Van De Velde 
      Lid: Gregory Dom 
      Lid: Quinten Baeken 
      Verantwoordelijke Jeugdcoördinator: Bjorn Elewaut (bjorn.elewaut@korfbal.be)
      Directeur Sportkaderopleiding (DSKO): Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)

Comité Promotie & Oprichting (CPO)

      Voorzitter: Patrick Chalmet (patrick.chalmet@korfbal.be)
      Lid: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
      Sporttechnisch Coördinator: Stefaan Segers (stefaan.segers@korfbal.be)

Comité Protesten (CPR)

      Algemeen contact: protesten@korfbal.be
      Voorzitter: Tom De Gent (tom.de.gent1@telenet.be)
      Lid: Fons Coremans 
      Lid: Rudolf Schram 
      Lid: Jozef Van Acker 
      Lid: Willy Van de Velde 
      Lid: Ronny Van Ginkel
      Lid: Tina Van Grimberge 

Comité Recreatie (CR)

     Voorzitter: Astrid Keyser (astrid.keyser@korfbal.be)
     Secretaris: Kim De Ceuster (kimdeceuster.crs@gmail.com)
      Lid: Danny Janssens
      Lid: Nicole Coeckelbergs 
      Lid: Myriam Gerard 
      Lid: Koen Hesbeens 
      Lid: Armand Scheerens 
      Lid: Nico Reynen
      Sporttechnisch Coördinator: Stefaan Segers (stefaan.segers@korfbal.be)

Comité Reglementen (CRG)

      Voorzitter: Marc Breugelmans
      Lid: Gilbert Bollaert 
      Lid: Tom De Gent
      Lid: Jan Andries 
      Lid: Eric Van Grimberge
      Lid: Eddy Van Hoof
      Lid: Annelies Vandenberghe
      Lid: Björn Elewaut
 

Comité Spelregels (CS)

      Voorzitter: Marc Breugelmans
      Lid: Gilbert Bollaert 
      Lid: Tom De Gent
      Lid: Jan Andries 
      Lid: Eric Van Grimberge
      Lid: Eddy Van Hoof
      Lid: Annelies Vandenberghe
      Lid: Björn Elewaut


Comité Sportkampen (SPORTK)

      Voorzitter, Administratie, Monitorenbeleid en Opvolging Financiële Afhandeling: Tila Sartiaux (tilla.sartiaux@korfbal.be)
      Lid: Christel Gerardts 
      Lid: Stefaan Segers 


Comité Topkorfbal (CTK)

      Technisch directeur: Jan Nelen (jan.nelen@korfbal.be)
      Secretaris en Logistieke Cel: Paula Verwimp (paula.verwimp@korfbal.be)
      Bondscoach U21: Joran Struyf (joranstruyf@gmail.com)
      Bondscoach Diamonds en Adviseur: Detlef Elewaut (detlef.elewaut@me.com)
      Assistent Bondscoach Diamonds: Johannis Schot (johannisschot@hotmail.com)
      Coach Nationale U19: Yannick Wauters (T1) (yannickkorfbal@hotmail.com) bijgestaan door Wendy van der Elst      (wendyvde@skynet.be)
      Coach Nationale U17: Johan Olaerts (T1) (johan.olaerts@telenet.be) bijgestaan door Jacques Mathis (jackymathis@live.be)
      Project Manager Talentontwikkeling U13-U15: Jelle De Laet (jelle.delaet@korfbal.be
      Sporttechnisch Coördinator: Liesbeth Neirinckx (liesbeth.neirinckx@korfbal.be)
      Secretariaat Nationale Selectie U17 en U19: Tila Sartiaux (tilla.sartiaux@korfbal.be)
      Adviseur: Frank Buvens (frank.buvens@korfbal.be)
      Adviseur: Ann Vorsselmans (ann.vorsselmans@korfbal.be)
      Logistieke Cel: Tila Sartiaux (tilla.sartiaux@korfbal.be)
      Logistieke Cel: Chris Van Riet (chris.van.riet@korfbal.be)


Comité Veiligheid (CVE)

      Voorzitter: Kevin Aelbrecht (veiligheid@korfbal.be)
      Secretaris: Sien Verhoeven (sien.verhoeven@hotmail.com)
      Lid: André Mertens 
      Lid: Frank D'hooge 
      


Comité Wedstrijdzaken (CWZ)

      Voorzitter, Programmator, Rangschikkingen en Organisatie Finalewedstrijden: André de Nijs (andre.de.nijs@korfbal.be)
      Secretaris en Algemene Wedstrijdcontrole: Magda Huybrechts (magda.huybrechts@korfbal.be)
      Lid: Franky De Meester 
      Lid: Gerda Mannaerts
      Lid en Topkorfballeague: Jozef Van Acker
      Algemene Wedstrijdcontrole: Marina Loyens (marina.loyens@korfbal.be)
      Keuringen Zaal-Veld: Marc Breugelmans (marc.breugelmans@korfbal.be)
      Keuringen Zaal-Veld: Johan Gyselinck (johan.gyselinck@korfbal.be)    

      Keuringen Zaal-Veld: Kurt Vanlerberghe (kurt.vanlerberghe@korfbal.be)

Disciplinair Comité (DC)

      Algemeen contact: disciplinair@korfbal.be
      Voorzitter: Jan De Man
      Secretaris: Yves Verschraegen (yves.verschragen@telenet.be)
      Lid: Bart Nauwelaers 
      Lid: André Verleene 
      Lid: Barbara Amerlynck 
      Lid: Peter d'Hollander 

Medisch Comité (MC)

      Voorzitter: Paul Zegers (paul.zegers@telenet.be)
      Sportverzorger: Joyce Mathis (mathis204@hotmail.com)
      Kinesist: Kevin Ongena (kevin.ongena@gmail.com)
      Kinesist: Celeste Claes
      Kinesist: Jeroen Van de Velde
      Sportverzorger: Marc Vyt (marc.vyt@korfbal.be)
      Lid: Bart Verplancke (bart.verplancke@telenet.be)

Ombudsman

     Vacant

Regionaal Comité Oost- en West-Vlaanderen

      Voorzitter: Jan De Roeck (jan.de.roeck@telenet.be)
      Secretaris: Marc De Geyter (marc.de.geyter@korfbal.be)
      Lid: Dirk D'Hollander 
      Lid: Bart Persijn
      Lid: Geert Thomas 
      Lid: Wendy Cooreman
      Lid: Yves Van den Bossche

Scheidsrechterscomité

Algemeen contact: kbkb.scheidsrechters@korfbal.be

Directeur: André De Nijs

Voorzitter: Dirk Van Heertum

Secretaris: Luc Janssens

Lid: Anny Blyweert

Lid: Renske Dardenne

Lid: Geoffrey Picqueur

Lid: Tom De Gent

 

Vertrouwenspersoon

 
Indien je geconfronteerd met een vermoeden of klacht van grensoverschrijdend gedrag, kan je terecht met je vragen of met je verhaal bij Lisa Juwet, het Aanspreekpunt Integriteit (API) van de federatie. Twijfel niet om contact op te nemen: