Clubgegevens

Stamnummer: 12

Oprichtingsdatum: donderdag 21 april 1921

Clubkleuren veld: Rood/Wit/Zwart

Clubkleuren zaal: Wit/Rood/Zwart

Maatschappelijke zetel: Turnhoutsebaan 165 bus 3, 2100 Deurne

Telefoonnr: 

BTW-nummer: BE 0409.999.303

Website: www.akckorfbal.be

 

Veld 

Sportterreinen Ter Rivierenhof

 

2100 Deurne

 

Zaal

Sportcentrum Kwik Indoor

Fortsteenweg, 111

2170 Merksem 

Tel.: 03 644 73 96

 

Bestuursleden

Voorzitter: Bocxstael Marc - Bordink 52, 2170 Merksem
Telefoon: 03 289 56 44, E-mail: marc.bocxstael@telenet.be

Vice-Voorzitter: De Meester Franky - Boterlaarbaan 342 bus 6, 2100 Deurne
Telefoon: 03 321 06 01, GSM: 0475 65 11 96, E-mail: franky.de.meester@telenet.be

Secretaris: Duchesne Martine - Marsstraat 52, 2900 Schoten
Telefoon: 03 645 17 45, GSM: 0494 04 91 27, E-mail: akc@korfbal.be, E-mail: martine.duchesne@gmail.com

Penningmeester: Van Riet Chris - Turnhoutsebaan 165 bus 3, 2100 Deurne
Telefoon: 03 324 44 15, GSM: 0476 60 01 04, E-mail: chris.van.riet@korfbal.be

Wedstrijdsecretaris: De Meester Franky - Boterlaarbaan 342 bus 6, 2100 Deurne
Telefoon: 03 321 06 01, GSM: 0475 65 11 96, E-mail: franky.de.meester@telenet.be

Jeugdsecretaris: Duchesne Carine - Bordink 52, 2170 Merksem
Telefoon: 03 289 56 44, E-mail: marc.bocxstael@telenet.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8: Driesen Yamina - Parijslaan 104, 2660 Hoboken
GSM: 0496 73 62 17 , E-mail: yaminadriesen@hotmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Everaert Debby - Peter De Smethstraat 4, 2140 Borgerhout
GSM: 0497 18 11 94 , E-mail: debby.everaert@telenet.be

Bewegingsschool: Bocxstael Anke - Ertbruggelaan 12, 2100 Deurne
GSM: 0486 16 92 25 , E-mail: anke.bocxstael@hotmail.com

Jeugdcoördinator: Denie Bjorn - Bethaniënlei 104, 2980 Zoersel
GSM: 0475/33 32 27 , E-mail: bjorn.denie@telenet.be

Recreatie: Dewinter Rob - Oude Donklaan 15, 2100 Deurne
GSM: 0478 40 03 46, E-mail: robb.dewinter@skynet.be