Clubgegevens

Stamnummer: 43

Oprichtingsdatum: zondag 20 september 1970

Clubkleuren veld: Blauw/Blauw/Wit

Clubkleuren zaal: Blauw/Blauw/Wit

Maatschappelijke zetel: Bevrijdingslaan 47, 9200 Dendermonde-Appels

Telefoonnr: 052 21 34 33

BTW-nummer: BE 0418.335.957

Website: www.korfbalclubappels.be

 

Veld 

Gemeentelijk Sportcomplex

Steenweg van Aalst 41

9200 Appels (Dendermonde)

Tel.: 052 21 43 33

 

Zaal

Sporthal Appels

Steenweg van Aalst 41

9200 Dendermonde 

Tel.: 052 21 85 94

 

Bestuursleden

Voorzitter: Dierick Marijke - Bevrijdingslaan 47, 9200 Dendermonde
Telefoon: 052 21 34 24, GSM: 0473 71 87 79, E-mail: marijke.dierick1@telenet.be, E-mail: voorzitter@korfbalclubappels.be

Secretaris: Van Biesen Vanessa - Kapellestraat 18, 9200 Dendermonde
GSM: 0475 27 03 71, E-mailsecretaris@korfbalclubappels.be, E-mail: m.geerts@telenet.be

Penningmeester: Vermeiren Ankya - Bevrijdingslaan 96, 9200 Appels
Telefoon: 052 52 09 67, GSM: 0486 48 48 39, E-mail: appels@korfbal.be, E-mail: penningmeester@korfbalclubappels.be

Wedstrijdsecretaris: Vermeiren Ankya - Bevrijdingslaan 96, 9200 Appels
Telefoon: 052 52 09 67, GSM: 0486 48 48 39, E-mail: appels@korfbal.be, E-mail: voorzitter@korfbalclubappels.be

Jeugdsecretaris: Dierick Marijke - Bevrijdingslaan 47, 9200 Dendermonde
Telefoon: 052 21 34 24, GSM: 0473 71 87 79, E-mail: marijke.dierick1@telenet.be, E-mail: voorzitter@korfbalclubappels.be

Bestuurslid: Cooreman Wendy - Martelarenlaan 18, 9200 Grembergen
GSM: 0499 81 66 00, E-mail: wendy_cooreman@hotmail.com

Bestuurslid: Golinvaux Cis  - Heirstraat 44, 9200 Appels
GSM: 0499 27 89 46, E-mail: cisenrenaat@gmail.com

Bestuurslid: Huygens Wendy - Hebbestraat 56, 9220 Moerzeke
GSM: 0478 28 98 50, E-mail: wendy.huygens@telenet.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Dierick Marijke - Bevrijdingslaan 47, 9200 Dendermonde
Telefoon: 052 21 34 24, GSM: 0473 71 87 79, E-mail: marijke.dierick1@telenet.be, E-mail: voorzitter@korfbalclubappels.be

G-korfbal: Remmery Reinout
GSM: 0473 63 30 29, E-mail: pers@korfbalclubappels.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8: Veldeman Liv
GSM: 0474 25 02 74, E-mail: liv.veldeman@uzgent.be

Recreatie: Cooreman Wendy - Martelarenlaan 18, 9200 Grembergen
GSM: 0499 81 66 00, E-mail: recreanten@korfbalclubappels.be

Promotie/Pers: Cooreman Wendy - Martelarenlaan 18, 9200 Grembergen
GSM: 0499 81 66 00, E-mail: wendy_cooreman@hotmail.com

Jeugdambassadeur: Dierick Marijke - Bevrijdingslaan 47, 9200 Dendermonde
Telefoon: 052 21 34 24, GSM: 0473 71 87 79, E-mail: marijke.dierick1@telenet.be, E-mail: voorzitter@korfbalclubappels.be

Jeugdcoördinator: Van Den Broeck Rudy
Telefoon: 052 21 34 24, GSM: 0474 07 98 40, E-mail: jeugd@korfbalclubappels.be

Beheer clubhuis: Verschraegen Yves
Telefoon: 052 52 09 67, GSM: 0485 89 21 11, E-mail: yvesverschraegen@korfbalclubappels.be