Clubgegevens

Stamnummer: 21

Oprichtingsdatum: zondag 11 juli 1982

Clubkleuren veld: Wit/Blauw/Wit

Clubkleuren zaal: Wit/Blauw/Wit

Maatschappelijke zetel: Unitaslaan 83, 2100 Deurne

Telefoonnr: 

BTW-nummer: BE 0408.601.117

Website: www.boeckenberg-korfbal.be


Veld (kunstgras)
 

Boeckenberg Sportcenter

Grensstraat, 9

2100 Deurne

Tel.: 0496 26 95 70

 

Zaal

Boeckenberg Sportcenter

Grensstraat, 9

2100 Deurne

Tel.: 0496 26 95 70

 

Bestuursleden

Voorzitter: De Schryver Frank - Asbroeklaan 8, 2900 Schoten
Telefoon: 03 685 54 57, GSM: 0496 26 95 70, E-mail: penningmeester@boeckenberg-korfbal.be, E-mail: voorzitter@boeckenberg-korfbal.be

Vice-Voorzitter: Poschet Dirk - Lemmensblok 9, 2400 Mol
GSM: 0486 29 17 44, E-mail: dirkposchet@freegates.be

Secretaris: Dujardin Erik - Sint-Antoniusstraat 30, 2520 Ranst
E-mail: 03 480 79 84, E-mail: boeckenberg@korfbal.be

Penningmeester: De Schryver Frank - Asbroeklaan 8, 2900 Schoten
Telefoon: 03 685 54 57, GSM: 0496 26 95 70, E-mail: penningmeester@boeckenberg-korfbal.be, E-mail: voorzitter@boeckenberg-korfbal.be

Wedstrijdsecretaris: Poschet Dirk - Lemmensblok 9, 2400 Mol
GSM: 0486 29 17 44, E-mail: dirkposchet@freegates.be

Jeugdsecretaris: De Beukelaer Sonja - Unitaslaan 83, 2100 Deurne
Telefoon: 03 321 71 78, GSM: 0478 79 32 45, E-mail: jeugdsecretaris@boeckenberg-korfbal.be

Verantwoordelijke Speelgelegenheid Wriemel-U8-U10: De Beukelaer Sonja - Unitaslaan 83, 2100 Deurne
Telefoon: 03 321 71 78, GSM: 0478 79 32 45, E-mail: jeugdsecretaris@boeckenberg-korfbal.be

Jeugdambassadeur: De Beukelaer Sonja - Unitaslaan 83, 2100 Deurne
Telefoon: 03 321 71 78, GSM: 0478 79 32 45, E-mail: jeugdsecretaris@boeckenberg-korfbal.be

Recreatie: Degenaers Eddie - Thibautstraat 58 C1, 2100 Deurne
GSM: 0479 68 48 48, E-mail: recreanten@boeckenberg-korfbal.be

Bewegingsschool: Janssens Winny - Asbroeklaan 8, 2900 Schoten
GSM: 0475 84 14 51, E-mail: bewegingsschool@boeckenberg-korfbal.be

Wintercompetitie: Poukens Matty - Zeelandstraat 7, 2660 Hoboken
GSM: 0478 47 01 46, E-mail: secretaris@boeckenberg-korfbal.be