Clubgegevens


Stamnummer: 25

Oprichtingsdatum: zondag 7 juni 1942

Clubkleuren veld: Rood-Wit/Zwart/Rood

Clubkleuren zaal: Rood-Wit/Zwart/Rood

Maatschappelijke zetel: Borsbeeksesteenweg 65A, 2100 Deurne

Telefoonnr: 03 322 34 22

BTW-nummer: BE 0408.596.959

Website: www.borgerhout-gw.be


Veld
 

Borgerhout/GW

Borsbeeksesteenweg, 65a

2100 Deurne

Tel.: 03 322 34 22

 

Zaal  

Sporthal Plantin en Moretus

Plantin en Moretuslei, 343

2140 Borgerhout

Tel.: 03 270 75 27

 

Bestuursleden

Voorzitter: Lauwers Evie - Langlaarsteenweg 3, 2630 Aartselaar
GSM: 0475 60 80 75, E-mail: vinnevie@telenet.be

Vice-Voorzitter: Van Leuven Marc - Tennislaan 24, 8670 St-Idesbald
Telefoon: 03 321 41 92, GSM: 0492 31 17 97, E-mail: marc.van.leuven@korfbal.be

Secretaris: Verleene André - Alexander Franckstraat 243 bus 1, 2530 Boechout
GSM: 0476 84 41 82, E-mail: andre.verleene@gmail.com, E-mail: borgerhout@korfbal.be

Penningmeester: Palinckx Marisa - Muggenberglei 61, 2100 Deurne
GSM: 0476 65 29 37, E-mail: marisa.palinckx@telenet.be

Wedstrijdsecretaris: Janssens Eva - Herentalsebaan 628, 2100 Deurne
GSM: 0477/18 51 59, E-mail: borgerhout@korfbal.be, E-mail: eva_janssens@hotmail.com

Verenigingsmanager: Derkinderen Lieven - Lindeboomstraat 29 , 2060 Antwerpen
GSM: 0498/67 97 18, E-mail: lievenderkinderen@gmail.com

Kerncomité: Fonteyne Dennis - Mortselsesteenweg 224, 2100 Deurne
Telefoon: 03 322 38 07 , GSM: 0476 42 31 98 , E-mail: dennis_fontijn@hotmail.com

Econoom: Lauwers Clement - Kapellestraat 101, 2630 Aartselaar
Telefoon: 03 887 52 47, GSM: 0476 84 08 82, E-mail: clement.lauwers@telenet.be

Sporthallen: Palinckx Chris - Karel Soetelaan 34, 2150 Borsbeek
Telefoon: 03 366 16 44, GSM: 0474 30 95 88, E-mail: Chris.palinckx1@telenet.be

Sponsor/Kledij: Vervliet Tom - Jozef Verbovenlei 17, 2100 Deurne
GSM: 0478 77 70 33, E-mail: tomvervliet@hotmail.com

Beker U12 H. Gommers: Janssens Eva - Herentalsebaan 628, 2100 Deurne
GSM: 0477/18 51 59, E-mail: borgerhout@korfbal.be, E-mail: eva_janssens@hotmail.com

Recreatie: Keyser Astrid - Groenendaallaan 350 bus 34, 2030 Antwerpen
Telefoon: 03 541 05 46, GSM: 0477 79 09 64, E-mail: Astrid.keyser@korfbal.be

Jeugdvoorzitter: Van Den Houdt Jelle - Jaak Embrechtsstraat 35, 2100 Deurne
GSM: 0479 73 84 94, E-mail: jelle2new@msn.com

Jeugdambassadeur: Van Den Houdt Jelle - Jaak Embrechtsstraat 35, 2100 Deurne
GSM: 0479 73 84 94, E-mail: jelle2new@msn.com

Gewestelijke Ploeg(en): Verleene André - Alexander Franckstraat 243 bus 1, 2530 Boechout
GSM: 0476 84 41 82, E-mail: andre.verleene@gmail.com, E-mail: borgerhout@korfbal.be

Jeugdcoördinator: Vervliet Koen - Hoge Kaart 95 , 2930 Brasschaat
Telefoon: 03 236 35 20 , GSM: 0476/88 01 97 , E-mail: vervlietkoen@hotmail.com