Clubgegevens


Stamnummer: 53

Oprichtingsdatum: zaterdag 1 juni 1974

Clubkleuren veld: Geel/Blauw/Wit

Clubkleuren zaal: Geel/Blauw/Wit

Maatschappelijke zetel: Populierenlaan 90, 2940 Hoevenen

Telefoonnr: 03 605 09 72

BTW-nummer: BE 0418.112.461

Website: www.hoevenenkorfbalclub.be


Veld 

Hoevenen

Populierenlaan,  90

2940 Hoevenen 

Tel.: 03 605 09 72

 

Zaal 

Sporthal Attenhoven

Kerkstraat, 87

2940 Stabroek 

Tel.: 

 

Bestuursleden

Voorzitter: Luyckx Steven - St. Hubertusstraat 1, 2940 Hoevenen
GSM: 0486 71 39 66, E-mail: steven.luyckx@telenet.be

Secretaris: Buijs Diana - Kan. Van Tichelenlaan 9, 2940 Stabroek
Telefoon: 03 568 10 02, GSM: 0472 43 64 28, E-mail: hoevenen@korfbal.be

Penningmeester: De Dijcker Andrea - Akkerstraat 81/1, 2940 Hoevenen
GSM: 0477 35 74 95, E-mail: adedijcker@skynet.be

Wedstrijdsecretaris: Vandenhouten Ine - Populierenlaan 57, 2940 Hoevenen
GSM: 0494 19 82 90, E-mail: vandenhouten_ine@hotmail.com

Jeugdsecretaris: Vandenhouten Ine - Populierenlaan 57, 2940 Hoevenen
GSM: 0494 19 82 90, E-mail: vandenhouten_ine@hotmail.com

Bestuurslid: Amelinckx Renate - Kerkstraat 91, 2940 Hoevenen
GSM: 0496 10 32 22, E-mail: renate.amelinckx@gmail.com

Bestuurslid: Havermans Bart - Sint Hubertusstraat 10, 2940 Hoevenen
Telefoon: 03 605 80 20, GSM: 0473 83 02 57, E-mail: bart.havermans@logistixx.com

Bestuurslid: Momerency Ann - Haagdoornlaan 26, 2940 Hoevenen
GSM: 0476 31 72 92, E-mail: ann@momerency.be

Bestuurslid: Verhaert Marc 
E-mail: verhaert.marc@telenet.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid Wriemel: Breugelmans Nikki 
GSM: 0478/92 35 88 , E-mail: nikkikorf@gmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8: Geerts Sandra 
GSM: 0497 84 90 82 , E-mail: Sandra_geerts1970@hotmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Loobuyck Ann 
GSM: 0474 77 06 87 , E-mail: kris.de.pooter@skynet.be

Recreatie: Reynen Nico - Kerkepad 3, 2940 Stabroek
GSM: 0474 25 43 59, E-mail: nicoiserookni@gmail.com