Clubgegevens


Stamnummer: 36

Oprichtingsdatum: woensdag 28 oktober 1953

Clubkleuren veld: Rood/Groen/Rood

Clubkleuren zaal: Rood/Groen/Rood

Maatschappelijke zetel: Hendrik Van Veldekestraat 9, 2170 Merksem

Telefoonnr: 0478 47 93 88

BTW-nummer: BE 0417.684.077

Website: www.spartacus.be


Veld (kunstgras)
 

Sportkamer Park Groot Schijn 

Ruggeveldlaan, 486

2100 Deurne 

Tel.: 0478 47 93 88

 

Zaal

 

Bestuursleden

Voorzitter: Fontyn Jense - Veltwijcklaan 160, 2180 Ekeren
GSM: 0472 60 74 86, E-mail: jense_fontyn@hotmail.com , E-mail: spartacuskorfbal@gmail.com

Secretaris: Moreau Arina - Waterstraat 361, 2970 Schilde
GSM: 0499 69 80 17, E-mail: arina.moreau@telenet.be

Penningmeester: Fabri Geert - Gersblok 19, 2970 Schilde
Telefoon: 03 383 55 98, GSM: 0473 49 25 21, E-mail: Geert.fabri@stjerne.be

Wedstrijdsecretaris: Moreau Arina - Waterstraat 361, 2970 Schilde
GSM: 0499 69 80 17, E-mail: arina.moreau@telenet.be

Jeugdsecretaris: Moreau Arina - Waterstraat 361, 2970 Schilde
GSM: 0499 69 80 17, E-mail: arina.moreau@telenet.be

Webmaster: Fabri Raymond
E-mail: raymond.fabri@spartacus.be

Beker U19 A. Janssens: Nelen Jan - Gersblok 19, 2970 Schilde
GSM: 0477 22 96 36, E-mail: jan@ndnelen.be

Sportief verantwoordelijke: Nelen Jan - Gersblok 19, 2970 Schilde
GSM: 0477 22 96 36, E-mail: jan@ndnelen.be

Jeugdverantwoordelijke: Peeters Kurt - Vijverlaan 25, 2970 Schilde
GSM: 0499 98 91 14 , GSM: 0499/98.91.14 , E-mail: arina.kurt@telenet.be