Clubgegevens


Stamnummer: 16

Oprichtingsdatum: vrijdag 8 mei 2009

Clubkleuren veld: Groen/Zwart/Zwart

Clubkleuren zaal: Groen/Zwart/Zwart

Maatschappelijke zetel: Sint Bernardsesteenweg 103, 2020 Antwerpen

Telefoonnr: 03 237 37 43

BTW-nummer: BE 0410.001.776

Website: www.verde-korfbal.be


Veld
 

Sportpark Willem Eekelers 

St. Bernardsesteenweg, 103

2020 Antwerpen  

 

Zaal

Sporthal Kiel

Emiel Vloorstraat, 1

2020 Antwerpen

Tel.: 03 237 89 59

 

Bestuursleden

Voorzitter: Van Goubergen Erik 
GSM: 0475 90 26 95, E-mail: voorzitter@verde-korfbal.be

Secretaris: Selderslaghs Ingrid - Turnhoutsebaan 361, 2100 Deurne
GSM: 0478 98 71 49, E-mail: secretaris@verde-korfbal.be

Penningmeester: Mertens Dave
Telefoon: 03 345 86 76, GSM: 0478 43 87 13, E-mail: penningmeester@verde-korfbal.be

Wedstrijdsecretaris: Callaerts Kathleen
GSM: 0478 61 32 09, E-mail: wedstrijdsecretaris@verde-korfbal.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8 en Wriemel: Daels Andert
GSM: 0485 08 83 95, E-mail: andert_daels@hotmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: De Groodt Caro
GSM: 0479 19 48 94, E-mail: caro.degroodt@hotmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Selderslaghs Ann
GSM: 0471 79 08 96, E-mail: annselderslaghs@gmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8 en Wriemel: Spanoghe Janne
GSM: 0478 09 31 62, E-mail: janne.spanoghe@hotmail.com

Recreatie: Haesendonckx Christel
Telefoon: 03 237 49 54, GSM: 0472 58 32 32, E-mail: recreanten@verde-korfbal.be

Pers en communicatie: Mertens Elke
GSM: 0499 24 7 71, E-mail: elke.mertens@verde-korfbal.be

Jeugdcoördinator: Selderslaghs Tania
GSM: 0477 89 03 61, E-mail: tania.selderslaghs@verde-korfbal.be

Sportief verantwoordelijke: Selderslaghs Tania
GSM: 0477 89 03 61, E-mail: tania.selderslaghs@verde-korfbal.be

Jeugdverantwoordelijke: Van den Neucker Joris
GSM: 0472 28 91 80, E-mail: joris.van.den.Neucker@verde-korfbal.be

Ondervoorzitter: Van Grimberge Eric
GSM: 0472 52 79 33, E-mail: vice-voorzitter@verde-korfbal.be