Clubgegevens

Stamnummer: 43

Oprichtingsdatum: zondag 20 september 1970

Clubkleuren veld: Blauw/Blauw/Wit

Clubkleuren zaal: Blauw/Blauw/Wit

Maatschappelijke zetel: Bevrijdingslaan 47, 9200 Dendermonde-Appels

Telefoonnr: 052 21 34 33

BTW-nummer: BE 0418.335.957

Website: www.korfbalclubappels.be

 

Veld 

Gemeentelijk Sportcomplex

Steenweg van Aalst 41

9200 Appels (Dendermonde)

Tel.: 052 21 43 33

 

Zaal

Sporthal Appels

Steenweg van Aalst 41

9200 Dendermonde 

Tel.: 052 21 85 94

 

Bestuursleden

Voorzitter: Dierick Marijke 
Telefoon: 052 21 34 24, GSM: 0473 71 87 79,  E-mail: voorzitter@korfbalclubappels.be

Secretaris: Van Biesen Vanessa 
GSM: 0475 27 03 71, E-mailsecretaris@korfbalclubappels.be

Penningmeester: Vermeiren Ankya 
GSM: 0486 48 48 39, E-mail: appels@korfbal.be, E-mail: penningmeester@korfbalclubappels.be

Wedstrijdsecretaris: Vermeiren Ankya 
GSM: 0486 48 48 39, E-mail: appels@korfbal.be, E-mail: penningmeester@korfbalclubappels.be

Jeugdsecretaris: Dierick Marijke 
Telefoon: 052 21 34 24, GSM: 0473 71 87 79, E-mail: voorzitter@korfbalclubappels.be

Bestuurslid: Collaert Davy
GSM: 0472 44 27 08, E-mail: davy.collaert@telenet.be

Bestuurslid: Golinvaux Cis  
GSM: 0499 27 89 46, E-mail: cis.golinvaux@gmail.com

Bestuurslid: Huygens Wendy 
GSM: 0478 28 98 50, E-mail: wendy.huygens@telenet.be

Bestuurslid: Verschraegen Yves
GSM: 0485 89 21 11, E-mail: yvesverschraegen@korfbalclubappels.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8: Dierick Marijke 
Telefoon: 052 21 34 24, GSM: 0473 71 87 79, E-mail: voorzitter@korfbalclubappels.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Veldeman Liv
GSM: 0474 25 02 74, E-mail: liv.veldeman@uzgent.be

G-korfbal: Perdaens Chantal
GSM: 0494 89 99 08, E-mail: chantalperdaens1@gmail.com

Recreatie: Cooreman Wendy 
GSM: 0499 81 66 00, E-mail: recreanten@korfbalclubappels.be

Promotie/Pers: Verschraegen Yves
GSM: 0485 89 21 11, E-mail: yvesverschraegen@korfbalclubappels.be

Jeugdambassadeur: Dierick Marijke 
Telefoon: 052 21 34 24, GSM: 0473 71 87 79, E-mail: voorzitter@korfbalclubappels.be

Jeugdcoördinator: Van Den Broeck Rudy
Telefoon: 052 21 34 24, GSM: 0474 07 98 40, E-mail: jeugd@korfbalclubappels.be

Beheer clubhuis: Verschraegen Yves
GSM: 0485 89 21 11, E-mail: yvesverschraegen@korfbalclubappels.be