:

SENIOREN 2019-2020

1/16de finales

B050131

13/09/2019  20:00

BORNEM (+6) - SIKOPI

14 - 24

Gommaire Vandenbossche

B050130

13/09/2019  20:00

HOEVENEN (+4) - SCALDIS

11 - 27

Jacques Ceurvelts

B050129

13/09/2019  20:00

KCOV (+6) - KWIK

0 - 5

Kurt Broothaers

B050128

12/09/2019  20:00

APPELS (+6) - RIVIERA/DEURNE

18 - 20

Tim Bernaerts

 

B050127

13/09/2019  20:00

BLAUW WIT (+2) - MINERVA

11 - 26

Miguel Wensma

B050126

13/09/2019  20:00

HMKC (+2) - CATBA

19 - 12

Renske Dardenne

B050125

13/09/2019  20:00

KCBJ (+4) - BOECKEBERG

 13 - 30

Tom Goddefroy

B050124

13/09/2019  20:00

GANDA (+2) - MEEUWEN

17 - 23

Tom Vlaminckx

B050123

11/09/2019  20:00

SPARTACUS/NDN (+2) - TEMSE

15 - 20

Niels Peekaer

B050122

13/09/2019  20:00
AGO AALST (+4) - PUTSE

 15 - 28

Steve De Jonghe

B050121

13/09/2019  20:00

NEERLANDIA (+6) - BGW

22 - 32

Vincent Van Der Beken

B050120

13/09/2019  20:00

JOKI (+6) - VOORWAARTS

18 - 24

Maarten Van Och

B050119

13/09/2019  20:00

EKERSE (+6) - FLORIANT 

0 - 5 FF

Kenny Lauret

 

 

B050118

13/09/2019  20:00

VERDE (+2) - LEUVEN

17 - 20

Stef Cleyman

B050117

13/09/2019  20:30

VOBAKO - RIJKO (+2) 

31 - 18

Eddy Mertens

B050116

13/09/2019  20:00

ASKC (+4) - AKC/LUMA

13 - 30

Dave Mertens

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/8ste finales

B040115

27/09/2019  20:00

 SCALDIS - MEEUWEN

24 - 16

B040114

20/09/2019  20:30

AKC/LUMA - LEUVEN (+2)

 23 - 21

B040113

20/09/2019  20:00

VOBAKO - PUTSE

18 - 28

B040112

20/09/2019  20:00

RIVIERA/DEURNE - SIKOPI

23 - 21

B040111

20/09/2019  20:00

KWIK - BORGERHOUT/GW

13 - 19

B040110

20/09/2019  20:00

HMKC (+4) - VOORWAARTS

 20 - 29

B040109

20/09/2019  20:00

 BOECKENBERG - TEMSE (+2)

21 - 14

B040108

18/09/2019  20:30

MINERVA (+2) - FLORIANT

24 - 26

1/4de finales

B030107

04/10/2019  20:00

BOECKENBERG - FLORIANT

20 - 15

Vangoidsenhoven/Mertens E.

B030106

04/10/2019  20:00

PUTSE (+1) - RIVIERA/DEURNE

14 -  15

Van der Beken/Cleyman

B030105

03/10/2019  20:00

VOORWAARTS - AKC/LUMA

18 -  20

Van Grimberge/Dardenne

B030104

04/10/2019  20:00

BGW - SCALDIS (+1)

21 - 16

Van Och/Mertens D.

1/2 finales

B020103

24/04/2020  20:00

AKC/LUMA - BORGERHOUT/GW

-

B020102

24/04/2020  20:00

BOECKENBERG - RIVIERA/DEURNE

-

 

 

 

 

 

finale (op Scaldis)

B020101

01/05/2020  15:00

-

-