Clubgegevens

Stamnummer: 12

Oprichtingsdatum: donderdag 21 april 1921

Clubkleuren veld: Rood/Wit/Zwart

Clubkleuren zaal: Rood/Wit/Zwart

Maatschappelijke zetel: Wommelgemstraat 42 - 2110 Wijnegem

Telefoonnr: 

BTW-nummer: BE 0409.999.303

Website: www.akckorfbal.be

 

Veld 

Sportterreinen Ter Rivierenhof

2100 Deurne

 

Zaal

Boeckenberg Sportcenter

Grensstraat 9

2100 Deurne

 

 

Bestuursleden

Voorzitter: Bocxstael Marc 
GSM: 0498 58 12 00, E-mail: marc.bocxstael@telenet.be

Secretaris: Duchesne Martine 
GSM: 0494 04 91 27, E-mail: akc@korfbal.be, E-mail: martine.duchesne@gmail.com

Penningmeester: Van Riet Chris 
GSM: 0476 60 01 04, E-mail: chris.van.riet@korfbal.be

Wedstrijdsecretaris: Duchesne Andreas
GSM: 0486 60 51 56, E-mail: andreas_duchesne@msn.com

Jeugdsecretaris: Duchesne Carine 
GSM: 0486 86 42 09 E-mail: c.duchesne@telenet.be

jeugdcoördinator U7, U9, U11 en bewegingsschool: Bocxstael Anke
GSM: 0486 16 92 25 , E-mail: anke.bocxstael@hotmail.com

Jeugdcoördinator U13,U15,U17 en U19: Denie Bjorn 
GSM: 0475/33 32 27 , E-mail: bjorn.denie@telenet.be

verantwoordelijke spelgelegenheid U11: Van Hoof Jens
GSM: 0479/82 28 55  E-mail: jensvanhoof@telenet.be

verantwoordelijke spelgelegenheid U9: Dewinter Maite
GSM: 0475/66 87 12  E-mail: Maite.Dewinter@Ugent.be 

verantwoordelijke spelgelegenheid U7: Bocxstael Anke
GSM: 0486 16 92 25 , E-mail: anke.bocxstael@hotmail.com

Recreatie: Dewinter Rob 
GSM: 0478 40 03 46, E-mail: rob.dewinter@skynet.be