Clubgegevens

Stamnummer: 67

Oprichtingsdatum: woensdag 22 februari 1978

Clubkleuren veld: Rood/Wit/Blauw

Clubkleuren zaal: Rood/Wit/Blauw

Maatschappelijke zetel: Eksterdreef 10, 2900 Schoten

Telefoonnr: 03 685 68 66

BTW-nummer: BE 0418.924.390

Website: www.askc.be

 

Veld (kunstgras)

Sportcomplex De Zeurt

Eksterdreef 10

2900     Schoten

 

Zaal 

Sporthal Vordenstein

Vordensteinstraat 76

2900     Schoten

Tel.: 03 685 02 16

 

Bestuursleden

Voorzitter: Stouthuysen Danny - Sluitberg 4 bus 9, 2170 Merksem
Telefoon: 03 298 46 36, GSM: 0478 37 40 18, E-mail: dannieke@telenet.be

Secretaris: Van Gelder Birgit - Vaartlaan 3, 2960 Brecht
GSM: 0497 08 06 47, E-mail: askc@korfbal.be, E-mail: birgit_van_gelder@hotmail.com

Penningmeester: Pelech Marleen - Bedevaartstraat 25, 2030 Antwerpen 3
GSM: 0478 29 84 93, E-mail: marleen.pelech@telenet.be

Wedstrijdsecretaris: Danssaert Luc - Eksterlaan 4, 2930 Brasschaat
Telefoon: 03 651 39 48, GSM: 0470 62 80 54,  E-mail: luc.danssaert@korfbal.be

Verantwoordelijke G-Korfbal: Danssaert Luc - Eksterlaan 4, 2930 Brasschaat
Telefoon: 03 651 39 48, GSM: 0470 62 80 54, E-mail: luc.danssaert@korfbal.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8 en U10: Kiebooms Tom - Alfons Verdijckstraat 3, 2900 Schoten 
GSM: 0473 88 98 35, E-mail: tomlies2017@gmail.com

Promotie: Lams Danny - Plutostraat 16, 2900 Schoten
GSM: 0475 85 06 13, E-mail: danny.lams@telenet.be

Recreatie: Strydonck Eva, Thuretstraat 77, 2900 Schoten
GSM: 0497 41 43 77, E-mail: askcrecreatie@gmail.com

Ondervoorzitter: Van der Flaes Kurt - Vlierbeslaan 29, 2960 Sint job in 't Goor
GSM: 0491 37 78 41 , E-mail: kurt.van.der.flaes@brasschaat.be, E-mail: kurt.van.der.flaes@telenet.be

Bewegingsschool: Rusch Sarah, Grotlei 4, 2930 Brasschaat
GSM: 0473 46 66 09, E-mail: sarah.rusch@telenet.be

Jeugdcoördinator: Van der Flaes Kurt - Vlierbeslaan 29, 2960 Sint Job in 't Goor
GSM: 0475 64 02 39, E-mail: kurt.van.der.Flaes@brasschaat.be, E-mail: kurt.van.der.flaes@telenet.be