Clubgegevens


Stamnummer: 20

Oprichtingsdatum: donderdag 11 augustus 1932

Clubkleuren veld: Blauw-Wit/Wit/Wit

Clubkleuren zaal: Blauw-Wit/Wit/Wit

Maatschappelijke zetel: Hogeweg 135, 9000 Gent

Telefoonnr: 09 251 31 26

BTW-nummer: BE 0422.612.865

Website: ganda.korfballers.be


Veld 

Ganda

Hoge Weg 135

9000 Gent

Tel.: 09 251 31 26

 

Zaal 

Sporthal Hekers

Terlinden 29

9052 Gent-Zwijnaarde

Tel.: 09 221 91 09

 

Bestuursleden

Voorzitter: Dominique Van Der Beken - Boerderijstraat 116, 9000 Gent
GSM: 0496 65 67 42, E-mail: kiki.76@live.com

Vice Voorzitter: Gert Plasmans - Begoniastraat 6, 9820 Merelbeke
GSM: 0470 90 43 36, E-mail: ggplas@eastman.com

Tweede Vice Voorzitter en Jeugdcoördinator: Wauters Eric - Guido Gezellelaan 13, 9140 Tielrode
GSM: 0471 12 93 99, E-mail: wauric65@gmail.comjeugdcoordinatorganda65@gmail.com

Secretaris: Neil Coen - Nieuwstraat 23B, 9840 De Pinte
GSM: 0474 01 11 60, E-mail: neil_coen@hotmail.comganda@korfbal.be

Penningmeester: Tom Van Rijsselbergen - Geeraardsbergsesteenweg 131/4, 9090 Gontrode
GSM: 0497 87 89 67, E-mail: tomvr89@gmail.com

Wedstrijdsecretaris: Rita Tuyttens - Stationsstraat 54, 9185 Wachtebeke
GSM: 0486 29 74 46, E-mail: rita.tuyttens@korfbal.berita@jumpstart.be

Jeugdsecretaris: Rita Tuyttens - Stationsstraat 54, 9185 Wachtebeke
GSM: 0486 29 74 46, E-mail: rita.tuyttens@korfbal.be, rita@jumpstart.be

Jeugdcoördinator: Wauters Eric - Guido Gezellelaan 13, 9140 Tielrode
GSM: 0471 12 93 99, E-mail: jeugdcoordinatorganda65@gmail.com, wauric65@telenet.be

Bestuurslid: Els Verstappen - Ooievaartsnest 54, 9050 Gentbrugge
GSM: 0497 03 58 41, E-mail: els.verstappen@gmail.com

Bestuurslid: Karin De Clercq - Molzelebilk 7, 9041 Oostakker
GSM: 0495 90 08 75, E-mail: belldeclercq1@gmail.com

Bestuurslid: Lien Van Nuffel - Muizelstraat 16, 9041 Oostakker
GSM: 0494 73 58 25, E-mail: lienvn28@gmail.com

Clubhuisbeheerder: Patricia Nevejans - Mathilde Pedestraat 17, 9050 Gentbrugge
Telefoon: 09 222 92 13, GSM: 0494 63 39 18, E-mail: patricia.nevejans@telenet.be