Clubgegevens


Stamnummer: 53

Oprichtingsdatum: zaterdag 1 juni 1974

Clubkleuren veld: Geel/Blauw/Wit

Clubkleuren zaal: Geel/Blauw/Wit

Maatschappelijke zetel: Populierenlaan 90, 2940 Hoevenen

Telefoonnr: 03 605 09 72

BTW-nummer: BE 0418.112.461

Website: www.hoevenenkorfbalclub.be


Veld 

Hoevenen

Populierenlaan,  90

2940 Hoevenen 

Tel.: 03 605 09 72

 

Zaal 

Sporthal Attenhoven

Kerkstraat, 87

2940 Stabroek 

Tel.: 

 

Bestuursleden

Voorzitter: Luyckx Steven
GSM: 0478 55 99 23, E-mail: steven.luyckx@telenet.be

Secretaris: Van Raemdonck Linda
GSM: 0494 30 16 70, E-mail: hoevenen@korfbal.be

Penningmeester: De Dijcker Andrea 
GSM: 0477 35 74 95, E-mail: adedijcker@skynet.be

Wedstrijdsecretaris: Vandenhouten Ine 
GSM: 0494 19 82 90, E-mail: vandenhouten_ine@hotmail.com

Jeugdsecretaris: Vandenhouten Ine 
GSM: 0494 19 82 90, E-mail: vandenhouten_ine@hotmail.com

Bestuurslid: Amelinckx Renate 
GSM: 0496 10 32 22, E-mail: renate.amelinckx@gmail.com

Bestuurslid: Havermans Bart 
Telefoon: 03 605 80 20, GSM: 0473 83 02 57, E-mail: bart.havermans@logistixx.com

Bestuurslid: Momerency Ann 
GSM: 0476 31 72 92, E-mail: ann@momerency.be

Bestuurslid: Buijs Diana 
Telefoon: 03 568 10 02, GSM: 0472 43 64 28, E-mail: diana.buijs@telenet.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid Wriemel: Scieur Yentl
GSM: 0498 79 90 06, E-mail: yentl.scieur@telenet.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8: Lommers Julie 
GSM: 0491 25 49 20, E-mail: lommers.julie@hotmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Van Roy Joeri
GSM: 0475 31 82 54, E-mail: van.roy.joeri@live.be

Recreatie: Reynen Nico 
GSM: 0474 25 43 59, E-mail: nicoiserookni@gmail.co