Clubgegevens


Stamnummer: 28

Oprichtingsdatum: woensdag 1 november 1944

Clubkleuren veld: Rood/Zwart/Rood

Clubkleuren zaal: Rood/Zwart/Rood

Maatschappelijke zetel: Hoevensebaan 244, 2950 Kapellen

Telefoonnr: 0471 99 07 97

BTW-nummer: BE 0414.921.854

Website: website.kckapellen.com


Veld
 

Gemeentepark Kapellen

Dorpsstraat, 63

2950 Kapellen

 

Zaal

Sporthal 't Kooike

Ertbrandstraat

2950 Kapellen

Tel.: 03 660 67 60

 

Bestuursleden

Voorzitter: Heester Martijn
GSM: 0486 53 72 69, E-mail: heester.martijn@gmail.com

Secretaris: De Ceuster Kim - Hoevensebaan 244, 2950 Kapellen
E-mail: 0471 99 07 97, E-mail: kapellen@korfbal.be, kim.de.ceuster1@gmail.com

Penningmeester: Buyck Karel
GSM: 0499 31 77 00, E-mail: karel.buyck1@gmail.com

Wedstrijdsecretaris: Maerevoet Glenn - Gasstraat 13, 2950 Kapellen
GSM: 0497 13 64 88, E-mail: maerevoetg@hotmail.com

Beheer clubhuis: De Ceuster Kim - Hoevensebaan 244, 2950 Kapellen
GSM: 0471 99 07 97, E-mail: kimdeceuster1@gmail.com

Jeugdverantwoordelijke: De Maesschalck Irina - Julien Breugelmansstraat 21, 2950 Kapellen
GSM: 0489 41 84 87, E-mail: irinadm04@gmail.com

Recreatie: Lippens An - Kauwenlaan 2, 2950 Kapellen
GSM: 0477 75 33 10, E-mail: a.lippens@telenet.be

Jeugdverantwoordelijke: Van Roeyen Anja - Berkenlaan 87, 2950 Kapellen
GSM: 0494 085 179, E-mail: kapellen@korfbal.be