Clubgegevens


Stamnummer: 33

Oprichtingsdatum: donderdag 31 juli 1952

Clubkleuren veld: Zwart/Zwart/Zwart

Clubkleuren zaal: Geel/Zwart/Zwart

Maatschappelijke zetel: Fortsteenweg, 111 2170 Merksem

Telefoonnr: 03 644 73 96

BTW-nummer: BE 0406.523.139

Website: www.kwik-korfbal.be


Veld (kunstgras)
 

Sportcentrum Kwik Indoor

Fortsteenweg, 111

2170 Merksem 

Tel.: 03 644 73 96

 

Zaal

Sportcentrum Kwik Indoor

Fortsteenweg, 111

2170 Merksem

Tel.: 03 644 73 96

 

Bestuursleden

Voorzitter: Isenborghs Joeri 
GSM: 0496 95 10 87, E-mail: joeri.isenborghs@kwik-korfbal.be

Ondervoorzitter: Coekaerts Ken
E-mail: ken.coekaerts@kwik-korfbal.be

Secretaris: Panis Vanessa 
E-mail: kwik@korfbal.be, E-mail: vanessa.panis@kwik-korfbal.be

Penningmeester: Bartok Katya
E-mail: katya.bartok@hotmail.com

Jeugdvoorzitter: De Coninck Ann 
E-mail: 0486/75 98 73, E-mail: anndeconinck1977@gmail.com

Wedstrijdsecretaris Senioren: Roosenboom Ingrid 
Telefoon: 03 647 27 42, GSM: 0475 38 63 51, E-mail: ingrid.roosenboom@kwik-korfbal.be

Wedstrijdsecretaris Jeugd: Verleene Ann 
GSM: 0473/24 78 03, E-mail: ann_verleene@hotmail.com