Clubgegevens


Stamnummer: 13

Oprichtingsdatum: zondag 1 januari 1922

Clubkleuren veld: Blauw/Zwart/Wit

Clubkleuren zaal: Blauw/Zwart/Wit

Maatschappelijke zetel: Florent Baudinstraat 27, 2600 Berchem

Telefoonnr: 03 218 45 04

BTW-nummer: BE 0410.009.595

Website: www.minervakc.be


Veld (kunstgras)
 

Sportcentrum Het Rooi

Rooiplein, 2A

2600 Berchem

Tel.: 0496 26 95 70 

 

Zaal

Sportcentrum Het Rooi

Berchemstadionstraat, 73

2600 Berchem

Tel.: 03 239 66 10

 

Bestuursleden

Voorzitter: Cramm Kevin 
Telefoon: 03 239 95 09, GSM: 0495 37 35 92, E-mail: voorzitter@minervakc.be

Secretaris: Clerckx Patricia
GSM: 0497 39 20 83, E-mail: minerva@korfbal.be

Penningmeester: Schrijnemakers Lydia 
Telefoon: 03 322 60 25, E-mail: Lydia.Schrijnemakers@skynet.be, E-mail: penningmeester@minervakc.be

Wedstrijdsecretaris: Clerckx Patricia
GSM: 0497 39 20 83, E-mail: minerva@korfbal.be

Jeugdsecretaris: Van Geystelen Nancy 
GSM: 0478 77 60 57, E-mail: nancy.vangeystelen@minervakc.be

Promotie: Condes Rudy 
Telefoon: 03 230 30 83, E-mail: promotie@minervakc.be

Jeugdcoördinator: Andries Ilse 
Telefoon: 03 298 45 33, GSM: 0472 54 75 52,  E-mail: Ilse_andries@telenet.be

Jeugdcoördinator: Cramm Kevin 
Telefoon: 03 239 95 09, GSM: 0495 37 35 92

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Andries Ilse
Telefoon: 03 298 45 33, GSM: 0472 54 75 52, E-mail: Ilse_andries@telenet.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Renders Sonja
GSM: 0496 03 45 98, E-mail: sonjarenders@gmail.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8 en U6: Ven Xenia 
E-mail: xenia.ven@gmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8 en U6: Romano Vanessa
E-mail: vanessaromano1@msn.be

Recreatie: Renders Sonja 
GSM: 0496 03 45 98, E-mail: recreatie@minervakc.be, E-mail: sonjarenders@gmail.com