Clubgegevens


Stamnummer: 13

Oprichtingsdatum: zondag 1 januari 1922

Clubkleuren veld: Blauw/Zwart/Wit

Clubkleuren zaal: Blauw/Zwart/Wit

Maatschappelijke zetel: Florent Baudinstraat 27, 2600 Berchem

Telefoonnr: 03 218 45 04

BTW-nummer: BE 0410.009.595

Website: www.minervakc.be


Veld (kunstgras)
 

Sportcentrum Het Rooi

Rooiplein, 2A

2600 Berchem

Tel.: 0496 26 95 70 

 

Zaal

Sportcentrum Het Rooi

Berchemstadionstraat, 73

2600 Berchem

Tel.: 03 239 66 10

 

Bestuursleden

Voorzitter: Cramm Kevin - Constant Permekelaan 10, 2630 Aartselaar
Telefoon: 03 239 95 09, GSM: 0495 37 35 92, E-mail: voorzitter@minervakc.be

Secretaris: Van Eyck Greet - Kapellestraat 93 C1, 2630 Aartselaar
GSM: 0474 67 49 23, E-mail: minerva@korfbal.be

Penningmeester: Schrijnemakers Lydia - Van Notenstraat 140, 2100 Deurne
Telefoon: 03 322 60 25, E-mail: Lydia.Schrijnemakers@skynet.be, E-mail: penningmeester@minervakc.be

Wedstrijdsecretaris: Van Eyck Greet - Kapellestraat 93 C1, 2630 Aartselaar
GSM: 0474 67 49 23, E-mail: minerva@korfbal.be

Jeugdsecretaris: Van Geystelen Nancy - Ternesselei 6, 2160 Wommelgem
GSM: 0478 77 60 57, E-mail: nancy.vangeystelen@minervakc.be

Promotie: Condes Rudy - Florent Bauduinstraat 27, 2600 Berchem
Telefoon: 03 230 30 83, E-mail: promotie@minervakc.be

Jeugdcoördinator: Andries Ilse - Thibautstraat 116, 2100 Deurne
Telefoon: 03 298 45 33, GSM: 0472 54 75 52

Jeugdcoördinator: Cramm Kevin - Constant Permekelaan 10, 2630 Aartselaar
Telefoon: 03 239 95 09, GSM: 0495 37 35 92

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Short Bert
GSM: 0473 97 92 09 , E-mail: Bert.short@gmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Brandon Jana
E-mail: jana.brandon@telenet.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: De Hert Yasmine
GSM: 0474 03 09 45 , E-mail: yasminedehert@hotmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8 en U6: Ven Xenia 
E-mail: xenia.ven@gmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8 en U6: Romano Vanessa
E-mail: vanessaromano1@msn.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8 en U6: Cappaert Antje
E-mail: antje.cappaert@hotmail.com

Recreatie: Renders Sonja - F. de l’Arbrelaan 39 bus 4, 2170 Merksem
GSM: 0496 03 45 98, E-mail: recreatie@minervakc.be, E-mail: sonjarenders@gmail.com