Clubgegevens


Stamnummer: 22

Oprichtingsdatum: zondag 9 mei 1937

Clubkleuren veld: Rood/Wit/Wit

Clubkleuren zaal: Rood/Wit/Wit

Maatschappelijke zetel: Boer Janssensstraat 19, 9050 Gentbrugge

Telefoonnr: 09 278 36 40

BTW-nummer: BE 0410.015.832

Website: www.neerlandia.be


Veld
 

Neerlandia

Boer Janssensstraat, 19

9050 Gentbrugge

Tel.: 09 278 36 40

 

Zaal  

Sporthal Driebeek

Driebeekstraat, 22

9050 Gentbrugge

Tel.: 09 266 80 00 

 

Bestuursleden

Voorzitter: Ghillebert Jean-Claude - Adolf Samuelstraat 7, 9050 Gentbrugge
GSM: 0486 897 707, E-mail: jc.ghillebert@telenet.be

Secretaris: Bourguillioen-Vercouillie Christine - Malpertuussingel 70, 9070 Destelbergen
Telefoon: 09 229 11 55, GSM: 0495 63 10 99, E-mail: neerlandia@korfbal.be, E-mail: tbourgui@proximus.be

Penningmeester: Arents Nadine - Gentbruggekouter 168, 9820 Merelbeke
GSM: 0497 12 67 29, E-mail: nadine.arents@telenet.be

Wedstrijdsecretaris: Triest David - Azaleastraat 14, 9820 Merelbeke
GSM: 0498 93 09 31, E-mail: triest.david@telenet.be

Bestuurslid: Bourguillioen Tony - Malpertuussingel 70, 9070 Destelbergen
GSM: 0497 51 90 31, E-mail: tbourgui@proximus.be

Bestuurslid: Knockaert Nele - Van Den Heckestraat 68, 9000 Gent

Bestuurslid: Maes Franky - Dries 27, 9070 Heusden

Jeugdcoördinator: Thomas Geert - Grensstraat 1, 9000 Gent
GSM: 0496 36 87 16, E-mail: geert.thomas@rexel.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U6: Engels Tineke - Kouterstraat 220, 9070 Destelbergen
GSM: 0494 18 00 25, E-mail: tineke.engels12@gmail.com

Verantwoordelijke speelgelegenheid U8: Van der Eecken Hélène - Jan Stassinsplein 6, 9000 Gent
GSM: 0496 10 73 81, E-mail: helene.vandereecken@telenet.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10: Bourguillioen-Vercouillie Christine - Malpertuussingel 70, 9070 Destelbergen
Telefoon: 09 229 11 55, GSM: 0495 63 10 99, E-mail: neerlandia@korfbal.be, E-mail: tbourgui@proximus.be

Verantwoordelijke Recreatie: Claeys Marjan - Molenstraat 245, 9032 Wondelgem
Telefoon: 09 342 24 21 (werk), GSM: 0479 38 29 79, E-mail: marjan.claeys@arcelormittal.com, E-mail: marjan.claeys@telenet.be

Ondervoorzitter: Bourguillioen-Vercouillie Christine - Malpertuussingel 70, 9070 Destelbergen
Telefoon: 09 229 11 55, GSM: 0495 63 10 99, E-mail: neerlandia@korfbal.be, E-mail: tbourgui@proximus.be