Clubgegevens


Stamnummer: 16

Oprichtingsdatum: vrijdag 8 mei 2009

Clubkleuren veld: Groen/Zwart/Zwart

Clubkleuren zaal: Groen/Zwart/Zwart

Maatschappelijke zetel: Vogelzanglaan 6, 2020 Antwerpen (?)

BTW-nummer: BE 0410.001.776

Website: www.verde-korfbal.be


Veld (kunstgras)

Sportcentrum Wilrijkse Plein 

Vogelzanglaan, 6

2020 Antwerpen  

 

 

Zaal

Sporthal Wilrijkse Plein

Vogelzanglaan 6

2020 Antwerpen

Tel.: 03 502 19 80

 

Bestuursleden

Voorzitter: Mertens Marijke
GSM: 0498 25 69 18, E-mail: voorzitter@verde-korfbal.be

Secretaris ad imterim: Line Ruts
GSM: 0485.61.62.21, E-mail: secretaris@verde-korfbal.be

Penningmeester: Mertens Dave
Telefoon: 03 345 86 76, GSM: 0478 43 87 13, E-mail: penningmeester@verde-korfbal.be

Wedstrijdsecretaris: Van Rompaey Jannick
GSM: 0471 73 17 75, E-mail: wedstrijdsecretaris@verde-korfbal.be

Verantwoordelijke speelgelegenheid U10, U8 en Wriemel: Van Goubergen Anke
GSM: 0496 86 11 38, E-mail: anke.vangoubergen@hotmail.com

Pers en communicatie: Mertens Elke
GSM: 0499 24 7 71, E-mail: elke.mertens@verde-korfbal.be

Jeugdverantwoordelijke: Van Wauwe Bert
GSM: 0498 25 69 18, E-mail: marijke.mertens@verde-korfbal.be

Jeugdcoördinator: Ouelhadj Youssef
GSM: 0498 25 69 18, E-mail: jtc@verde-korfbal.be

Sportief verantwoordelijke: Mertens Marijke
GSM: 0498 25 69 18, E-mail: marijke.mertens@verde-korfbal.be